جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۳:۰۶ بعد از ظهر

هنوز آوای مجنونیت همراه با نسیم (( هل اتی )) از طراوت آفتاب می وزد

کد خبر: 26141
تعداد بازدیدکننده: 184
تاریخ: ۰۸ شهریور ۱۳۹۲

شهید علی اکبر ابراهیمی بسابی

summary
 

نام پدر : غلامحسین تحصیلات : مقطع راهنمایی تاریخ تولد : ۵/۳/۱۳۳۴ محل تولد : بساب تاریخ شهادت : ۸/۱۲/۶۲ محل شها دت : جزیره مجنون

هنوز آوای مجنونیت همراه با نسیم (( هل اتی )) از طراوت آفتاب می وزد

شهید علی اکبر ابراهیمی پس از دوران کودکی ضمن کمک به پدر در امور کشاورزی ؛ تحصیلات ابتدایی را در زادگاهش به پایان رساند آنگاه همراه با خانواده به تهران رفت و مدتی به حرفه صافکاری ماشین مشغول بود وی جوانی مستعد در اوایل ۱۳۵۹ ش . ازدواج نمود که حاصل آن دو فرزند پسر می باشد .

پس از پیروزی انقلاب اسلامی به عضویت بسیج درآمد ودردوران دفاع مقدس خود را به منطقه ۲ تهران معرفی کرد و برای فراگیری آموزش نظامی به پادگان امام حسین (ع) رفت . سپس همراه جمعی از همرزمان به کشور سوریه اعزام شد و درمرز لبنان در شهر بعلبک ؛ به مدت پنج ماه انجام وظیفه نمود . سپس به وطن بازگشت و تصمیم گرفت د رجبهه های وطن به جهاد بپردازد و سرانجام در عملیات خیبر در جزیره مجنون به درجه رفیع شهادت نائل آمد .

پرتوی از کلام شهید علی اکبر ابراهیمی بسابی

پیروی از ولایت فقیه کردن پیروی از ائمه معصومین است  ای ملت اسلامی با پیروی از ولایت فقیه از اسلام دفاع کنید شما باید از تاریخ درس بگیرید و با پیروی از ولایت فقیه و روحانیت معظم می توانید به راه اسلام ادامه دهید .

۱ نظر

  1. رنجبر بافقي می‌گه:

    خیلی بجاست در تاریخ شهادت شهدای بافق از این شهیدان عزیز یاد شود
    از شهدای پزشک و مهندس شهر هم یاد کنید تا فراموش نشوند