یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۴:۴۷ قبل از ظهر

بازدید انجمن صنفی کارگران چادرملو از تعاونی های انجمن صنفی و ثامن کارگران بافق

کد خبر: 26439
تعداد بازدیدکننده: 723
تاریخ: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲

IMG_4045 IMG_4022 IMG_4025 IMG_4027 IMG_4039 IMG_4040 IMG_4041 اعضای انجمن صنفی کارگران چادرملو پس از نشستی با  فعالین کارگری شهرستان بافق ازتعاونی های مصرف انجمن صنفی و اعتبارثامن کارگران بافق دیدار کردند.

بحث و تبادل نظر در خصوص برخی مسایل شغلی، تبادل اطلاعات  و بهره از تجربیات از جمله موضوعات مورد بحث در این دیدار بود.

شایان ذکر است؛ در این دیدار حسین جناحی رئیس و علی چراغی نایب رئیس هیئت مدیره  در معیت؛ بهرام حسنی نژاد، مسلم غنی زاده، مهدی مظفری، هادی پورجناحی، علی رضا پور و ناصرشیخی  از اعضای انجمن صنفی کارگران چادرملو حضور داشتند.

 

۱۱ نظر

 1. اردکانی می‌گه:

  چادرملو اردکان بزرگ دیگه تکرارنشود که اسم معدن اردکان بزرگ بدون پسوند بیاری

 2. بهابادی می‌گه:

  چادرملو حق مسلم ماست از ازل تا ابد . چادرملو بهابادی بوده بهابادی هست و بهابادی خواهد ماند. چادر ملو در قلبهای ما در دلهای ما و در حافظه تاریخی ما تا ابد خحواهد ماند.

 3. مرادبیک می‌گه:

  همانطور که هویت اشگذر برگشت هویت چادرملو و هرات مروست هم بر خواهد گشت

 4. بهابادی می‌گه:

  چادرملو حق مسلم ماست از ازل تا ابد . چادرملو بهابادی بوده بهابادی هست و بهابادی خواهد ماند. چادر ملو در قلبهای ما در دلهای ما و در حافظه تاریخی ما تا ابد خواهد ماند.

 5. ارمین می‌گه:

  چادر ملو ماله اردکان نیست که پسوند اردکان بزاریم چون ناحقی کردند و چادرملو را تقدیم به اردکان کردن با پارتی بازی

 6. محسن می‌گه:

  چادرملو را اردکان غصب کرد و در ورودی شهر اردکان فلکه ای به این نام ساخت حالا هم پاشو از کلیمش درازتر کرده و به معادن دیگر شهرستان بافق و بهاباد چشم طمع دوخته. اگه دیر بجنبید آنها را هم غصب میکند.

 7. یامین می‌گه:

  سلام به تمامی دوستان عزیز
  به نطر من معدن چادرملو متعلق به تمام ایران و تمام کارگرانی است که دور از کانون خانواده در حال کارو زحمت دراین مکان هستند.دوستان عزیز به جای بحث در مورد اینکه چادرملو متعلق به کجاست بهتر است از انجمن صنفی کارگران معدن چادرملو حمایت کنیم تابتوانند از حقوق تمام کارگران زحمت کش این معدن دفاع کنند.

 8. شاهین می‌گه:

  با سلام پیرو صحبت دوست عزیزمون بهتر است از انجمن صنفی کارگران چادرملو حمایت کنیم چون من در جریان تشکیل این انجمن هستم با هزار جور فشار و تهدید تشکیل شده و اعضای ان مشقتهای زیادی را به خاطر کارگران کشیدن و بهتر است حمایت همه جانبه از انها بکنیم تا بتوانند در دفاع از حق کارگران با روحیه بالا وانگیزه دفاع کنند

 9. شامار می‌گه:

  با سلام
  بنده هم در جریان تشکیل انجمن صنفی کارگران شرکت آسفالت طوس که در معدن چادرملو می باشد هستم و میدانم که باچه زحمتی توانستند این انجمن صنفی را برای احقاق حق خود تشکیل دهند امیدوارم تمام افرادی که در این انجمن کار می کنند بتوانند از حقوق کارگران دفاع کنند. ضمناٌ چادرملو متعلق به خانواده های کارگران آنجا می باشد که با صبر و شکیبایی دوری از همسر را تحمل و برای فرزندان خود نقش پدری را نیز ایفا می کنند.

 10. ميلاد می‌گه:

  بنده یکی از کارگران جدیدالاستخدام شرکت آسفالت طوس می باشم و از انجمن صنفی تقاضا دارم پاداش افزایش تولید ما را پیگیری کنند چون واقعا بدون این پاداش دریافتی ما با ۲۳ روز کارو ۱۰۰ساعت اضافه کار در ماه به ۰۰۰/۷۵۰ تومان نمیرسد به نظر شما آیا با این پول می توان زندگی کرد.

 11. کریمی می‌گه:

  میبایستی جهت منافع مشروع کارگران شرکت اسفالت طوس از انجمن صنفی به شدت دفاع کرد