چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۵۳:۵۴ قبل از ظهر

کلنگ مجتمع فرهنگی ، تفریحی شهرداری بافق زمین زده شد.

کد خبر: 26480
تعداد بازدیدکننده: 94
تاریخ: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، در این مراسم که با حضور فرماندار و سایر مسئولان شهرستان برگزار شد کلنگ مجتمع فرهنگی ، تفریحی شهرداری بافق به زمین زده شد.

شهردار بافق در این مراسم با اشاره به برخی اقدامات زیربنایی شهرداری در بخش توسعه فضای سبز طی سال‌های اخیر بیان داشت: تلاش برای اجرای سریع با برنامه ی طرح توسعه پارک‌ها و بوستان‌های محلی و نیز اجرای طرح کاشت درخت و نهال در فضاهای خالی شهر از مهم‌ترین و اثربخش‌ترین اقدامات شهرداری بافق در حوزه فضای سبز طی سال‌های گذشته بوده و از این راه توانسته است سرانه فضای سبز بافق را از ۵/۳ متر مربع به ۱۰ مترمربع در حال حاضر افزایش دهد.

“حسن تفکری”با اشاره به طرح و نقشه این مجتمع فرهنگی – ورزشی اظهارداشت: این مجموعه با وسعت ۱۵ هزار متر مربع و قابل افزایش تا ۸۰ متر مربع در بلوار انقلاب در نظر گرفته شده که شامل فضاهای فرهنگی و ورزشی ، فضای سبز ، تاسیسات ، فرهنگ سرا و مجموعه پارک بانوان می باشد.

وی اعتبار این پروژه را از محل بودجه شهرداری عناون کرد و گفت: جهت تملک و آزاد سازی زمین این مجموعه بیش از ۴ میلیارد ریال هزینه شده و امیدواریم فاز اول آن تا پایان سال به بهره برداری برسد.

IMG_0249 IMG_0255 IMG_0262

۱ نظر

  1. بافقی می‌گه:

    این کلنگ را میبینم دیگه حالم به هم می خوره