سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۴:۳۵ بعد از ظهر

مراسم تحلیف اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بافق برگزار شد

کد خبر: 26544
تعداد بازدیدکننده: 134
تاریخ: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق، مراسم تحلیف اعضای جدید چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بافق با حضور فرماندار ، معاون فرماندار و اعضای جدید در محل فرمانداری بافق برگزار شد.

در این مراسم “مهدی خاوری” ضمن تبریک به اعضای ، خلق حماسه سیاسی مردم بافق در خرداد ۹۲ را بی نظیر خواند و گفت: شورا امانتی است در دست شورا و منتخبان نباید فراموش کنند که با رأی مردم بر کرسی شورا تکیه زدند.

فرماندار بافق شورا را فرصت طلایی برای منتخبان ذکر کرد و افزود: مسئولیت اعضای شورا سنگین‌تر شده است.

وی، جلب اعتماد مردم را یکی از مهم‌ترین مواردی عنوان کرد که منتخبان شوراها باید در حفظ این سرمایه عظیم تلاش کنند

خاوری خطاب به اعضای شورا همفکری را از نیازهای اساسی شوراها عنوان کرد و گفت: باید با ایجاد تعامل و همدلی با مسئولان امورات شهر را به گونه‌ای که شایسته مردم است ساماندهی کنید.

 در ادامه ی مراسم تحلیف، اعضای شوراها در پیشگاه قرآن کریم سوگند یاد کردند و در پایان پس از رای گیری آقایان محمد حسن تشکری به عنوان رئیس شورا ، محمد رنجبر : نائب رئیس و محمد عباسی به عنوان سخنگوی شورای معرفی و به مدت دو سال انتخاب شدند.

IMG_0111 IMG_0124 IMG_0125 IMG_0118

۴ نظر

 1. ناشناس می‌گه:

  ناشناس :
  شنیدم این شورامیخوادشهردارباحقوق ۱۰میلیون تومانی وپروازی ازتهران بیارندحالا پول این هزینه هاراازکجامی خواهندبیارندخدامی دونه

 2. حمید می‌گه:

  سلام عزیزم بگذار بیایند تا ببینیم چه می شود به امید اینکه انچه قول داده اند باشند برایشان دعا می کنیم .راستی نمی شود صورت اموالشان را بدهند تا ببینیم بعد از چند سال به کجا می رسند؟

 3. ناشناس می‌گه:

  شنیدیم شهرداریاحقوق ده میلیون وبایدبلیط هوابیمابرای اقابکیرندکه شنبه بیایدوجهارشنبه برود.مکرتوی بافق قحطی نیروی باسوادهست.شایدم اشخاص خاصی درشهرمیخوان بااوردن شهردارغیربومی به اهداف شومشان برسندکه بعیدنیست.اقایان مردم بیدارن وخبرازهمه جیزدارند

 4. غمخوار می‌گه:

  ازشورای شهرشنیده شده شهردارمنطقه ١٢تهران رومیاوریم.اماجرادروغ می کویید.شهرداری بامدرک لیسانس هنردرسال١٣٨٠ حدودیکسال شهردارشهرزاویه زرندساوه که باتمام روستاهایش ٨٠٠٠تاجمعیت داشته است.وبقیه خدمتش هم بهترین شغلش روابط عمومی بوده والان هم جانشین شهردارشب منطقه ١٢تهران است.شبهاکه میدونیدشهرداری جکارمیکنه(زباله ها).بابا بجه های شورا دمتون کرم.یه کسی درحدواندازه های خودتونه..