شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۲:۱۱ بعد از ظهر

نخستین نشست چهارمین شواری اسلامی شهربافق برگزارشد

کد خبر: 26573
تعداد بازدیدکننده: 103
تاریخ: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲

نشست چهارمین شورای اسلامی شهربافق با حضور کلیه اعضا در دفتر این شورا برگزارشد.

نخستین نشست رسمی اعضای جدید شورای اسلامی شهربافق در اولین روزکاری این شورا با حضورکلیه اعضا تشکیل و پیرامون مسایل و موضوعات مختلفی بحث و تبادل نظر شد.

IMG_4778

در اولین بند از توافقات انجام شده مقرر گردید؛ حسن تفکری؛ شهرداربافق تا معرفی شهردار جدید و انجام امور اداری مربوطه به فعالیت خود در شهرداری ادامه دهد.

همچنین ۳ نفر از اعضای شورای شهر بافق به ترتیب؛ محمدرنجبر، حسن امیرزاده و مهدی رنجبر جهت معرفی به شورای اسلامی شهرستان انتخاب شدند.

بررسی نشست های قبلی  این شورا قبل از شروع فعالیت رسمی از دیگر موضوعات مورد بحث بود که در این زمینه   نتایج ۷ نشست این شورا در مرکز استان و کشور در معیت فرماندار، مسئولان شهرستان و اعضای شورای شهرقبلی و دیگر دست اندرکاران و همچنین ۱۲ نشست داخلی و بیش از ۱۳ نشست و دیدار با مسئولین از جمله؛ امام جمعه، مدیران معادن، مدیران ادارات و ارگانها بررسی شد

شایان ذکر است؛ شورای شهرستان با عضویت اعضای شورای شهر بافق و تنی چند از اعضای شوراهای بخش تشکیل می گردد.

۶ نظر

 1. ..... می‌گه:

  امیدوارم بتوانند با هم کار کنند و یک کار اساسی انجام دهند

 2. soheil8 می‌گه:

  هرچه زودتر شهردارو عوض کنید ثواب بیشتری میبرید

 3. محمد رضا محمدی می‌گه:

  هر کاری می کنید کار کارشناسی را مد نظر قرار دهید.

 4. ناشناس می‌گه:

  جواب به سهیل:بذارتاشهردارجدیدبیادتاببینم جه کلی به سرشماومامیزنه.اینقدری که جندتاازرییس های اداره جات ماغیربومی هستن وهرروزباماشین دولت به یزدمی روندوبرمی کردندوحاضرنیستن یک شب دربافق باشن .این یعنی اینکه خانواده اشان بافقی هارو ادم وانسان حساب نمیکنن.بازم حداقل شهرداربومی اومدحداقلش ایستکاه مکانیزه روبه بافق اوردتابافقیها تایه هفته مقابلش بایستن ببینن جی هست.بدبختیم بدبخت.

 5. عادل می‌گه:

  کجا رفت اون حس مدیر بومی خواستن وداشتن .فقط برای مدیر عامل سنگ آهن بود .این شایعاتی که در مورد شهردار جدید آوردن با اون حقوق .. شده اگه واقعیت داشته باشه وای به حال ما و…

 6. تقی می‌گه:

  در جواب سهیل۸:
  عزیزم چه دل پری از شهرداری داری اصولا آدمهایی که شهرداری درجهت منفعتشان کار نکرده چنین نظراتی دارن تو چرا؟