جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۰۲:۴۲ بعد از ظهر

اعضای شورای اسلامی شهر بافق از مراحل اجرایی بلوار آیت الله میرغنی زاده بازدید کردند.

کد خبر: 26594
تعداد بازدیدکننده: 78
تاریخ: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲

اعضای شورای اسلامی شهر بافق از مراحل اجرایی بلوار آیت الله میرغنی زاده بازدید کردند.
IMG_4066

اعضاء شورا دراین بازدید که از ورودی بلوار( کنار دانشگاه پیام نور) شروع و به فلکه روبروی پل سه دهنی ختم می شد ضمن آشنایی با مشکلات طرح مذکور قول بررسی کارشناسی دقیق پروژه و ساماندهی نحوه اجرای بلوار آیت الله میرغنی زاده را در آینده نزدیک دادند

IMG_4060

 

 

IMG_4054

۵ نظر

 1. رنجبر بافقي می‌گه:

  امیدوارم اعضای شورای شهر فقط فکر عریض کردن خیابان ها نباشند
  و یک فکری برای این در جا زدند دانش اموزان بافقی بردارند

 2. فاطمه می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید..تو رو خدا به این اعضای شورا بگین به جای ساخت و ساز فکری به حال فرهنگ سازی برای بچه هامون بکنن…نه نمایشگاهی/ نه امکاناتی/نه جشنواره فرهنگی و هنری/چی بگم دیگه؟؟؟؟

 3. رضادهقانزاده بافقی( رخصت) می‌گه:

  با سلام
  ضمن تبریک مجدد به نمایندگان منتخب مردم در شورای اسلامی شهرستان بافق از ایشان به عنوان یک شهرونددرخواست دارم افکار و منش شوراهای قبل را از سر بیرون کنند و از پیگیری جزئیات جدا خودداری نموده و موارد جزئی را به شهرداری و شهردار بسپارند. بزرگواران شما شورای اسلامی شهرستان بافق هستید نه شورای شهرداری بافق. بنده با شناختی که از تک تک شما دارم میدانم که دل در گرو خدمت به مردم بسته اید لاکن موارد ی آنقدراساسی است که اگر یک روز غفلت شود ممکن است یکسال برای جبران وقت ببرد. به نظر بنده زمانی میتوانید به مسائل جزء رسیدگی کنید که مسائل کل حل شده باشد. توفیق روز افزون شمادرراه خدمت بی منت به مردم مظلوم و نجیب بافق را از خداوند منان خواستارم.
  تا بعد… رخصت

 4. ر می‌گه:

  البته باید یک نیم نگاهی به حیطه وظایف قانونی شورا هم داشت چرا که مردم برخی اوقات کارهایی را از این دوستان انتظار دارند که اصلاً در حیطه وظایف وقدرت آنها نیست و به همین دلیل مسئولان رده بالا، به گفته آنها اهمیتی نمی دهندو همین باعث دلسردی میشود. روی سخنم با آقای رضا دهقانزاده (رخصت) است که می گویند شما شورای شهرید نه شورای شهرداری. یک نگاهی به وظایف شورا بیاندازید می فهمید. همین درخواستهای بزرگ و دور از قدرت از این شورا، باعث می شود گاهی اقداماتی از شورا سر بزند که خیلی اهمیت بدان ندهند و پیش هم نرود. بدون شک این شورا، نظیر شورای شهرهای دیگر، در چارچوب وظایف خود می تواند کار کند نه بیشتر.

 5. آقا فتاح می‌گه:

  با سلام .امیدوارم دوستان جدید پا را فراتر گذاشته وبرای پیشرفت کاری بکنند نه مثل عقاید ونظرات دور قبلی.