شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۱:۲۴ بعد از ظهر

مسئول نماینده های بیمه آتیه سازان: تا ۲۰ تیرماه در بافق نماینده داشتیم/ بطور جدی دنبال جذب نماینده هستیم

کد خبر: 26948
تعداد بازدیدکننده: 76
تاریخ: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲

مسئول نمایندهای بیمه آتیه سازان، در خصوص استقرار نماینده بیمه طلایی برای فرهنگیان بازنشسته بافق در گفتگوی تلفنی با خبرنگار «بافق فردا» گفت: تا ۲۰ تیر ماه در بافق نماینده داشتیم ولی از این تاریخ نماینده مان بدلایل شخصی که داشت بطور ناگهانی و بدون هماهنگی قبلی مراتب عدم همکاری را به این بیمه اعلام کرد.

جمال مشایخی ادامه داد: فعلا بازنشستگان برای دریافت هزینه باید به یزد مراجعه کنند ولی برای ثبت نام می توانند به کانون بازنشستگان آموزش و پرورش بافق مراجعه نمایند.

وی، با اشاره به این نکته که برای جذب نمایندگی آگهی کردیم ولی کسی پیش قدم نشده است، افزود: البته چند نفری هم که مراجعه نمودند مدارک و شرایط ما را نداشته و مناسب نبودند.

مسئول نمایندهای بیمه آتیه سازان حافظ، در خصوص فاکتورها و هزینه های مبلغ پایین، خاطرنشان کرد: برای هزینه های کم تا ۹ ماه پس از پایان قرارداد که الان بطورمثال؛ یک تیرماه۹۳ به اتمام می رسد فرصت دارند و  می توانند بصورت یکجا هزینه ها درمانی مبلغ پایین را از مرکز استان دریافت نمایند و برای هزینه های درمانی و بیمارستانی در شهر یزد نیز همینجا  مستقیم دریافت نمایند.

مشایخی، در پاسخ به این سوال که با وجود جمعی کثیری از بازنشستگان فرهنگی در شهرستان و ضرورت نماینده در بافق، تا چه زمانی این مسئله تحقق می یابد، یادآورشد: پیگیری ها و رایزنی های زیادی در این زمینه داشتیم و بدلایل مختلفی نتوانستیم به توافق برسیم و یا به تایید نرسیدند و همچنان پیگیر هستیم.

مسئول نماینده های بیمه آتیه سازان، با بیان این مطلب که  وجود نماینده در شهرستان باعث تسهیل در انجام کار و کاهش مراجعه ارباب رجوع می شود، تصریح کرد: بطور جدی در خصوص جذب نماینده پیگیر هستیم تا در اولین فرصت این مسئله را رفع نماییم.