سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۸:۴۱ قبل از ظهر

ایجادزمینه اشتغال ۳۲ نفر در صورت تکمیل طرح/برپایی نمایشگاه توانمندی های صنایع دستی بخش تعاون بافق

کد خبر: 26991
تعداد بازدیدکننده: 47
تاریخ: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲

 

IMG_5006

رئیس تعاون،کار و رفاه اجتماعی بافق،  در حاشیه بازدید از تعاونی نوآوران بافق به خبرنگار «بافق فردا» گفت: روز ۱۸ شهریورماه آخرین روزاز هفته  تعاون با عنوان؛ آموزش، رسانه، فرهنگ سازی و الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت نام گذاری شده و بدین مناسبت تصمیم گرفتیم در معیت رئیس جهادکشاورزی و بخشدارمرکزی بافق از یکی از ۷ تعاونی شهرستان که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مرکز استان بصورت متمرکز افتتاح شد بازدیدی داشته باشیم.

IMG_5009

علی اصغر نوری ادامه داد: این شرکت تعاونی در سال ۱۳۸۷ با یک موضوع عمرانی فعالیت خودش را شروع و  اخیرا با اخذ ۲ مجوز در زمینه های بسته بندی حبوبات و همچنین سبزی،قارچ و میوه در صدد توسعه فعالیتش هست.

 وی افزود: این واحدتعاونی در حال حاضر زمینه  اشتغال نزدیک به هفت نفر را فراهم نموده که در صورت اجرای کامل طرح برای ۳۲ نفر زمینه اشتغال ایجاد می شود.

نوری خاطرنشان کرد: برای اجرای کامل این طرح ۲ هزار میلیون ریال پیش بینی شده که  برای بخش اول چیزی حدود ۴۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات مشاغل خانگی پیشنهاد شده که در شرف پرداخت است.

علی اصغر نوری در خصوص راه اندازی این ۷ تعاونی بصورت متمرکز در استان، یادآورشد: تعداد ۷ تعاونی شهرستان با سرمایه گذاری ۲ میلیارد و یکصد میلیون ریال با عضویت ۴۹ نفر و ایجاد فرصت شغلی برای ۵۰ نفر همزمان با سفر وزیر تعاون و کار راه اندازی شد.

وی از همکاری های فرمانداری  و بخشداری مرکزی، جهادکشاورزی و تعاون روستایی با این مجموعه تقدیر و تشکر کرد.

رئیس تعاون،کار و رفاه اجتماعی بافق همچنین از برپایی نمایشگاه توانمندی های صنایع دستی بخش تعاون بافق از فردا به مدت ۳ روز در یکی از مدارس محله مظفریه بافق خبر داد.

۱ نظر

  1. بافقی می‌گه:

    لطفا آقای نوری پاسخگو باشند به مطلب مهمی توجه شده است