سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۲:۵۵ بعد از ظهر

هشتمین جلسه شورای سیاستگذاری نخستین همایش ملی وحشی بافقی برگزار شد

کد خبر: 27086
تعداد بازدیدکننده: 81
تاریخ: ۱۹ شهریور ۱۳۹۲

1

هشتمین جلسه شورای سیاستگذاری نخستین همایش ملی وحشی بافقی عصر دیروز ۱۸/۰۶/۹۲ در محل دبیرخانه همایش برگزار گردید.در ابتدای جلسه،حسن مفیدی معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بعد از توضیح کوتاهی در مورد این همایش و فعالیتهای انجام گرفته رشته سخن را به دست دکتر مهدی ملک ثابت،دبیر علمی همایش داد.

وی نیز توضیح کوتاهی در مورد وحشی بافقی، چگونگی شکل گیری هسته علمی ،نحوه انتخاب مقالات و همچنین معیار و ملاک برای گزینش مقالات ارائه داد.دبیر علمی همایش در ادامه افزود از بین ۴۱۸ مقاله رسیده به دبیرخانه در نهایت تعداد حدود ۴۰ مقاله برای ارائه در این همایش انتخاب شده است که از استان یزد  ۷ مقاله در این همایش حضور دارد. سپس طبق دستور جلسه،تعداد میهمانان ویژه اعم از کسانی که مقاله هایشان پذیرفته شده و استادان مدعو،۱۰۰ نفر اعلام شد و دکتر میرزایی،نماینده شرکت سنگ آهن نیز متعهد شد جهت پذیرایی و اسکان این عزیزان اقدام نماید.

در ادامه هر یک از اعضاء نظرات خود را درباره برنامه ریزی و زمان بندی ارائه مقالات در همایش اعلام کردند و قرار شد ظرف چند روز آینده هرگونه اطلاعات لازم در مورد نحوه پذیرش،ایاب و ذهاب،اسکان و پذیرایی و… در سایت همایش قرار گیرد تا علاقه مندان راحت تر بتوانند برای سفر به همایش اقدام نمایند.

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق