جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱:۵۳ قبل از ظهر

حلقه های صالحین برای نخستین بار در زورخانه های بافق

کد خبر: 27487
تعداد بازدیدکننده: 261
تاریخ: ۲۶ شهریور ۱۳۹۲

رئیس هیئت کشتی پهلوانی بافق: حلقه های صالحین برای نخستین بار در زورخانه های بافق برپا می شود.

IMG_5280

عزیز الله عباسیان در حاشیه آئین گرامیداشت ولادت امام رضا(ع) در زورخانه مالک اشتربافق با اشاره به برنامه هیئت پهلوانی در خصوص برپایی حلقه های صالحین در زورخانه ها به «بافق فردا» گفت: حلقه های صالحین برای اولین بار در این زورخانه در بین زورخانه های شهرستان برپا شده است.

رئیس هیئت کشتی پهلوانی بافق، با اشاره به نشست های هفتگی حلقه های صالحین در این زورخانه، تصریح کرد: این طرح از سوی سپاه پاسداران با حضور حجت الاسلام هاشمی؛ مسئول این حلقه ها، اجرایی می گردد و در این نشست ها در خصوص مسایل اعتقادی و مذهبی، احکام و سایر زمینه با جوانان و نوجوانان ورزشکار صحبت می کنند.

IMG_5276

 وی با اشاره به اقتدای ورزشکاران باستانی با نام حضرت علی(ع) افزود: همچنین در این نشست ها در خصوص فضایل و جوانمردی این امام و دیگران ائمه بزرگوار  نیز سخنرانی و بحث می شود.

رئیس هیئت کشتی پهلوانی بافق، انعکاس اخبار و فعالیت های ورزشی، بوِیژه ورزش  باستانی  و زورخانه ای را برای ایجاد زمینه گرایش جوانان به این ورزش بسیار مفید دانست.

۳ نظر

  1. ورزشکار می‌گه:

    یکی از مؤثرترین عوامل موفقیت کارگزار و مدیر در تشکیلات و سازمان، تجربه و سابقه کاری وی می‌باشد. مدیر و مسئول باتجربه، بسیاری از نابسامانی‌های سازمان خود را سامان می‌دهد و بالعکس مدیر و مسئول بی‌تجربه و بدون سابقه، تشکیلات سازمان یافته را متلاشی و پراکنده خواهد نمود. امام علی(ع) در نامه به مالک اشتر می‌فرماید: «افراد با تجربه را به عنوان کارگزار انتخاب نما» (قوچانی، ۱۳۷۴، ص۸۲).

  2. عشق من ایران من می‌گه:

    مولا علی (ع) : به چیزی که شایسته آن نیستی طمع و تمنی نداشته باش . الحدیث جلد ۱ صفحه ۹

  3. 110 می‌گه:

    با سلام خوب بود به جای عکس آقای رئیس هیئت تصاویر زیباتری از افراد تشکیل دهنده حلقه استفاده میکردید در این تصویر دو نفر بیشتر دیده نمیشود