شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳:۳۹ بعد از ظهر

چرخ آموزش و پرورش در بافق به گردش درآمد

کد خبر: 27922
تعداد بازدیدکننده: 98
تاریخ: ۰۲ مهر ۱۳۹۲

همزمان با آغاز فصل پاییز و نخستین روز از ماه مهر، زنگ مدارس در بافق نواخته شد و چرخ تعلیم و تربیت در این شهرستان به گردش درآمد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، مدیر آموزش و پرورش بافق، پیش از ظهر امروز در حاشیه آیین بازگشایی مدارس در شهرستان بافق اظهار داشت: حدود ۷هزار دانش‌آموز امروز در نخستین روز از سال تحصیلی جدید وارد کلاس‌های درس شدند.

محمود خواجه‌ای بیان کرد: از این تعداد دانش‌آموز ۴هزار و ۴۳۸ نفر در مقطع ابتدایی، یک‌هزار و ۲۹۴ نفر در متوسطه اول و یک‌هزار و ۲۶۶ دانش‌آموز نیز در مقطع متوسطه دوم، سال تحصیلی ۹۳-۹۲ را آغاز کردند.

وی خاطرنشان کرد: این تعداد دانش‌آموز در ۶۴ آموزشگاه شهرستان بافق به تحصیل مشغول شدند.

مدیر آموزش و پرورش بافق با بیان اینکه ۹۰۱ نفر فرهنگی در امر تعلیم و تربیت دانش‌آموزان فعال هستند، بیان کرد: این تعداد فرهنگی شامل همکاران شاغل در مدارس و کارکنان این مدیریت می‌شود که جملگی در خدمت علم آموزی و تعلیم و تربیت دانش‌آموزان این شهرستان هستند.

خواجه‌ای یادآور شد: روز گذشته نیز با برگزاری مراسم جشن شکوفه‌ها، ۸۴۱ دانش‌آموز کلاس اولی نخستین روز سال تحصیلی خود را تجربه کردند.

به گزارش فارس، زنگ مدارس امروز با حضور رستمی کارشناس وزارت آموزش و پرورش، فیروزی معاون آموزش و پرورش استان یزد، فرماندار بافق و تنی چند از مردم و مسئولان محلی نواخته شد.

۱ نظر

  1. تقی می‌گه:

    امیدوارم شاهد موفقیت بیشتر دانش آموزان ،توسعه بیشتر امکانات اموزشی وپژوهشی برای دانش اموزان باشیم…