سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۲۳:۱۲ قبل از ظهر

طرح پیشخوان دولت در بافق اجرایی می‌شود

کد خبر: 2843
تعداد بازدیدکننده: 128
تاریخ: ۲۳ فروردین ۱۳۹۱

مدیرکل ثبت احوال استان یزد:
طرح پیشخوان دولت در بافق اجرایی می‌شود
مدیرکل ثبت احوال استان یزد گفت: به منظور تکریم ارباب رجوع، ایجاد طرح پیشخوان دولت در ماه‌های نخست سال جاری در بافق اجرایی می‌شود.
 سید محمد طباطبایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار بافق فردا اظهار داشت: در اجرای طرح پیشخوان دولت همه اتاق‌های موجود حذف و به جای آن یک سالن ‌پارتیشن بندی می‌شود و اتاقک‌هایی به صورت جداگانه به وجود می‌آید تا ارباب رجوع در یک فضای کم، امور سجلی خود را انجام دهد.
وی‌ هزینه اجرای این طرح را بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: این مبلغ از محل اعتبارات ثبت احوال تامین شده است.
طباطبایی با بیان اینکه در آینده نزدیک تمام کارت‌های ملی هوشمند می‌شوند، خاطرنشان کرد: برای تسریع در امر هوشمند سازی کارت ملی شهروندان بافقی، زیرساخت‌های لازم تهیه شده و به زودی در ثبت احوال این شهرستان نصب و راه‌اندازی می‌شود.
وی همچنین از اجرای طرح آرشیو الکترونیکی اسناد ثبت احوال بافق در آینده نزدیک خبرداد و گفت: در راستای این طرح کشوری که به صورت پایلوت در استان یزد اجرا می‌شود، آرشیو هر سند افزون بر هزار و ۵۰۰ ریال هزینه دارد که از محل اعتبارات ثبت احوال استان یزد به پیمانکار مجری طرح پرداخت می‌شود.
طباطبایی، تخصیص اعتبارات ثبت احوال بافق را در سال ۹۰ افزون بر ۶۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت:‌ از این میزان اعتبار‌ ۶۵ درصد آن جذب شده است.
مدیرکل ثبت احوال استان یزد تصریح کرد: ‌به منظور تسریع در تعویض شناسنامه بزرگسالان در شهرستان بافق یک دستگاه پرینتر چاپ با اعتبار افزون بر ۷۰ میلیون ریال برای ثبت احوال این شهرستان خریداری شده است.
وی خرید تجهیزات اطفا حریق، ‌تعمیر اساسی سیستم گرمایشی، تعویض وسائط نقلیه،‌ اتوماسیون اداری، استانداردسازی تجهیزات اداری را از دیگر برنامه‌های سال جاری ثبت احوال بافق عنوان کرد و افزود: این برنامه‌ها به ترتیب اولویت از سوی ثبت احوال استان یزد در حال اجراست  / عبداللهی

۱ نظر

  1. محمود می‌گه:

    مردم ،تبریک که تمام مشکلات شهر حل شد