چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۳:۳۰ بعد از ظهر

سرپرست شرکت سنگ آهن بافق در دیدارهای فشرده

کد خبر: 2867
تعداد بازدیدکننده: 373
تاریخ: ۲۴ فروردین ۱۳۹۱

به گزارش روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق سرپرست این شرکت در روزهای اخیر دیدارهای مثبتی با مسئولین مختلف بافق داشته است که مشروح آن به اطلاع خوانندگان می رسد:

.

محمدجواد عسکری : همدلی و تعامل مسؤلین شهرستان ، سکوی پرش بافق در مسیرتوسعه و آبادانی

محمدجواد عسکری سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی صبح روز یکشنبه ۲۰ فروردین ۹۱در نوبتهای مختلف با مسؤلین آموزش و پرورش ، نیروی انتظامی و شبکه بهداشت در محل دفتر مدیریت دیدار و گفتگو داشت .

اولین جلسه دیدار با مسؤلین آموزش و پرورش بود که درابتدا خواجه ای رئیس این اداره ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه ، انتصاب محمدجواد عسکری را به عنوان سرپرست شرکت تبریک گفت در ادامه سرپرست شرکت به مباحث گوناگونی از جمله فرهنگ سازی ، وحدت بین معلمان و اثرگذاری معلم بر روی افراد دیگر و تعلیم و تربیت ، تقاضای  شرکت سنگ آهن به عنوان مجموعه اقتصادی در رابطه با فرهنگ سازی و دیدگاه مردم نسبت به شرکت و آینده شرکت اشاره نمود .

وی ضمن افتخار به فرهنگی بودن خود ، خاطرنشان کرد امیدواریم وحدت بین فرهنگ و صنعت بوجود آید که رونق بخش توسعه شهر و به خصوص شرکت سنگ آهن مرکزی خواهد بود .

جلسه دوم :

در این جلسه که مسؤلین شبکه بهداشت بافق حضور داشتند در ابتدا سرپرست شرکت ضمن گرامیداشت سال جدید که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از تولید ملی نام گرفته است ، تصریح کرد که بهداشت و سلامت جامعه عموما و سلامت نیروی کار شرکت سنگ آهن مرکزی خصوصا در اولویت کارها قرار دارد .

وی در ادامه به کمبود پزشک متخصص در شهرستان اشاره کرد و گفت ما حاضریم تا برای ایجاد آرامش و کاهش دغدغه همشهریان عزیز با شبکه بهداشت و بیمارستان بافق همکاری نموده و این مهم را فراهم نمائیم که انجام رایگان تزریقات ، پانسمان و حتی ویزیت پزشکان شاغل در بهداری آهنشهر برای نیروهای قرارداد معین و پیمانکار سنگ آهن خود مبین همکاری ما می باشد .

در ادامه دکتر میرجلیلی رئیس شبکه بهداشت بافق در تکمیل سخنان سرپرست شرکت گفت که با پیگیریهای انجام شده ما در هفته پزشکان متخصص از مرکز استان را داریم ولیکن کافی نبوده و این عزیزان در بافق ساکن نیستند و بعضا در هفته یک روز بیماران را ویزیت می نماید و از آنجائیکه در هفته سلامت قرار داریم از آقایان دکتر محمدمیرزایی رئیس بهداری آهنشهر و حبیب حسن زاده  مدیرروابط عمومی شرکت که در جلسات ما حضور یافته و نظر مساعد داشته اند کمال تشکر و قدردانی را دارم .

جلسه سوم :

در جلسه سوم سرپرست شرکت میزبان مسؤلین نیروی انتظامی شهرستان بود .

در این جلسه محمدجواد عسکری ضمن خیرمقدم و تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) . گرامیداشت ۲۰ فروردین روز ملی فن آوری هسته ای ، تصریح کرد که شرکت سنگ آهن مرکزی به عنوان بزرگترین منبع درآمد شهروندان بافقی بوده فلذا حفظ امنیت و آرامش در این شرکت به حفظ آرامش در سطح شهرستان منجر خواهد شد .

در ادامه صالحی فرمانده نیروی انتظامی بافق در سخنانی اظهار داشت که مردم فهیم بافق در بحث امنیت با ما همکاری داشته و از آنجائیکه شهر وجود افراد غیربومی و اتباع خارجی زیاد شده است ملزم به همکاری همه جانبه مردم بافق به خصوص کارمندان شرکت با نیروی انتظامی است . وی افزود ما در بافق مشکل خاصی نداریم چراکه مردم متدین بافق همه شیعه بوده و پایند و مقید به دین مبین اسلام فلذا می بایست دست به دست هم داد و امنیت را بیش از پیش برقرار نمود که این خود نیاز به همدلی و همراهمی همگانی خواهد داشت .

محمدجواد عسکری سرپرست شرکت سنگ اهن مرکزی در پایان تاکید نمود که امروز همه اعم از دولت ، وزارت صنایع و معادن ،  استانداری و تمامی مقامات مافوق برای آبادانی شهرما تلاش می کنند پس شایسته است که مسؤلین شهرنیز با وفاق و همدلی هرچه بیشتر زمینه استفاده حداکثری را درجهت توسعه و آبادانی بافق فراهم آورند .

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی بافق با سرپرست شرکت

صبح روز یکشنبه ۲۰ فروردین ، شهردار و اعضای شورای اسلامی بافق در محل دفتر مدیریت شرکت با محمدجواد عسکری سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی دیدار نمودند .
در ابتدای این جلسه سیدکاظم عباس زاده سخنگوی شورای شهر ضمن تبریک سال نو و انتصاب آقای عسکری به عنوان سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی  در سخنان خود به مباحث ذیل اشاره نمود :
۱) پیگیری جریان پروژه فولاد بافق
۲) کارخانه گندله سازی
۳) بیکاری جوانان بافقی
۴) دریافت ۲درصد عوارض و استمرار پرداخت آن از طرف شرکت سنگ آهن
۵) تعامل هرچه بیشتر مدیریت شرکت با اعضای شورای شهر
۶) کارخانه آگلومراسیون
۷) فضای سبز و کمربندی شهری
در ادامه سرپرست شرکت در سخنان خود ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه و تبریک متقابل سال نو به پیگیری طرح گندله سازی اشاره کرد و گفت از مباحث مهمی که پیگیر هستیم بحث بیکاری جوانان و اشتغالزایی است وتاکید کرد که در حال حاضر در شهربافق بیش از ۵۰۰۰ نفر مشغول به کار هستند و ما نبایستی مشاغل کاذب ایجاد کنیم .
وی در ادامه خطاب به اعضای شورای اسلامی گفت من از شما عزیزان خواهش دارم که بیائیم در جهت وفاق و همدلی هرچه بیشتر تلاش نموده و کدورتها و غرض ورزیها را کنار گذاشته و با یکدلی و یکدستی همه با هم در جهت توسعه و آبادانی شهرمان بکوشیم .
محمدجواد عسکری در ادامه خاطرنشان کرد که امروز مرکز استان و استانداری ما را حمایت می کنند ، دولت حامی ماست و می بایست زمینه را به گونه ای فراهم نمائیم که عزیزانی که قصد سرمایه گذاری در این شهر را دارند من جمله طرح فولاد احساس امنیت نمایند .
وی در پایان سخنان خود اظهار داشت که کمک به قشر کارگر و ایجاد محیطی امن برای این عزیزان زحمتکش آرزوی ماست و ما از آنان حمایت خواهیم نمود ، چراکه شهر و کارگر به هم وابسته است

 .

سرپرست شرکت در دیدار با نمایندگان آزادگان شرکت :ما پرچم افتخارات شهداء و ایثارگران را همواره در احتزاز نگه خواهیم داشت .

محمدجواد عسکری سرپرست شرکت عصر روز یکشنبه ۲۰ فروردین ۹۱ در فضایی صمیمی و آرام میزبان نمایندگان آزادگان سرافراز شرکت سنگ آهن مرکزی بود .

در این جلسه سرپرست شرکت در سخنانی با خوش آمد گوئی و تبریک سال نو به آزادگان عزیز و یادآوری سال نو بعنوان سال تولید ملی ، حمایت از کار و سرمایه ایرانی گفت : فرمان مقام معظم رهبری که به عنوان شعار سال نو تعیین شده است را می بایست نصب العین همگان قرار گیرد .

محمدجواد عسکری خطاب به آزادگان بزرگوار با بیان خاطراتی از دوران پرافتخار حماسه و ایثار گفت : ما امروز به برکت مجاهدت شهداء و ایثارگران هستیم و باید با همدلی و همراهی هرچه بیشتر از ارزشهای شهید و شهادت صیانت و پاسداری کنیم و در این مسیر خلوص نیت و همت والای ایثارگران دوران دفاع مقدس باید سرمشق عملی سایرین باشد

سرپرست شرکت در ادامه ضمن برشمردن اهمیت زیرساخت های فرهنگی در منطقه  اظهار داشت مردم عزیز بافق استحقاق بهترین ها را دارند و لذا ماباید نسبت به زیرساخت های فرهنگی شهر با جدیت و همراهی یکدیگر همت مضاعف داشته باشیم .

محمدجواد عسکری با یادآوری امنیت سرمایه گذاری در این شهرستان گفت : ما سعی داریم برای سرمایه گذاران محترم که دست یاری ما را برای خدمت بیشتر و بهتر به مردم به گرمی می فشارند یک چتر امنیتی بگسترانیم تا آنان نیز در کمال آرامش و اطمینان در این شهرسرمایه گذاری نمایند .

عسکری در پایان گفت : ما پرچم افتخارات شهداء و ایثارگران را همواره در احتزاز نگه خواهیم داشت و مصمم خواهیم بود تا امید به زندگانی را بیشتر نمائیم و این مهم میسر نخواهد شد مگر با همدلی ، همراهی و صمیمیت و در این بین عزیزان بسیجی و ایثارگران باید سرآمد ، نمونه و شاخص باشند

۵ نظر

 1. رضا می‌گه:

  اقای حاجی جواد عسکری متاسفانه کسانی را در جاهای حساس قرار می دهد که در گذشته کارنامه خوبی از خود به جا نگذاشتن و کارگران دل خونی از این آقایان دارند،این کار مدیریت او را به شدت متزلزل می کند.

 2. اکبر می‌گه:

  منم با رضا موافقم بچه های شرکتی از جابجایی هایی که انجام میشه یا شایعه آن سر زبون ها افتاده ناراحتند و میگن این کارها عاقبتی نداره و تو این موقعیت هر که مسئولیت قبول کنه یا عاشقه یا …. آقای عسکری لطفا” مواظب باش

 3. ورامینی می‌گه:

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت تمامی همشهریان عزیز ودلسوز شهرم بافق.انشاالله جناب آقای عسکری باانتخاب همان مدیران گذشته یعنی دوره مهندس دهستانی&بتوانندقدم های بزرگی برای رفاه بیشترمردم و توسعه شهر واحداث صنایع جوارمعدنی وفولاد و…بردارند وشهرمان درآینده ای نچندان دور جزء شهرهای توسعه یافته استان باشد نه محرومترین شهراستان حساب شود.ومن الله التوفیق م ر….ورامینی

 4. زمانی می‌گه:

  اقای ورامینی شما نظر ندی سنگین تری جواد عسگری پاشو از گلیمش دراز کنه رفتنیه اسم دهستانیم نیار لطفا رعشه می افته تو دست کارگرا

 5. رضا می‌گه:

  من یک کارگر شرکت سنگ آهن هستم با تمام وجود من و مردم کارهای ارزشمند آقای دهستانی را احساس کردیم ولی یک خصلتی داشتند که طبعشان بزرگ منشی بود