جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۰۸:۰۶ قبل از ظهر

برگزاری اولین جشنواره ملی “ملکوت”

کد خبر: 29041
تعداد بازدیدکننده: 70
تاریخ: ۲۲ مهر ۱۳۹۲

final-poster1111111

سازمان فعالیتهای قرآنی دانشگاههای کشور وابسته به جهاد دانشگاهی با تأکید بر موضوع تحول علوم انسانی بر مبنای علوم اسلامی، با همکاری سایر دستگاهها و نهادهای فرهنگی دانشگاه های کشور از جمله مرکز بین المللی نشر اسراء اقدام به برگزاری اولین جشنواره ملی “ملکوت” نموده است.
دهقان معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان یزد در این خصوص گفت:محور و مبنای محتوایی این جشنواره ارزشمند، کتاب فاخر صورت و سیرت انسان در قرآن کریم تالیف حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی (دام ظله) در قالب لوح فشرده می‌باشد.
دهقان افزود:جشنواره یاد شده در بخش‌های مختلف از قبیل وبلاگ‌نویسی، مسابقه اینترنتی، مکاتبه‌ای، خلاصه نویسی، مقاله نویسی، پیامکی و سلسله نشست های تخصصی برگزار خواهد شد و از جمله جوایز اختصاصی جشنواره دو کمک هزینه تحصیلات تکمیلی جمعاً به مبلغ ۱۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال حمایت از طرح‌های پژوهشی و اختراع هر کدام به مبلغ ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰، دو عدد خودروی تیبا، ۱۲ سکه تمام بهار آزادی و صدها جایزه ارزنده دیگر می‌باشد. با عنایت به اینکه شرکت‌کنندگان در این جشنواره جهت شرکت و برخورداری از جوایز آن، لازم است لوح فشرده این جشنواره را خریداری و شماره سریال داخل آن را از طریق سایت www.malakoot.org و یا خط همراه ایرانسل ثبت نمایند لذا تهیه این لوح فشرده با تخفیف ۷۰% و به قیمت ۰۰۰/۵۰ریال از طریق معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان یزد امکان پذیر می باشد. ضمناً مهلت شرکت در جشنواره تا پایان دیماه ۹۲ می‌باشد.
شماره تلفنهای ۹ ـ ۰۳۵۱۸۲۶۴۰۸۰ داخلی ۳۱۶ و ۳۱۲ و ۳۱۳ حوزه معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان یزد پاسخگوی هم‌استانیهای عزیز می‌باشد.