جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۷:۴۱ بعد از ظهر

سنگ راه فولاد را روی موبایلهای شهروندان بافقی ببینید

کد خبر: 2929
تعداد بازدیدکننده: 156
تاریخ: ۲۷ فروردین ۱۳۹۱

مسیر سال ۹۰ مسیری سنگلاخی و پر تلاطم بود چند روزیست قسمتی از برنامه ای زنده در شبکه سه سیما که ان هم در سال ۹۰ پخش گردیده است روی موبایلهای شهروندان بافقی یافت میشود . کلیپی که پرده از بزرگترین سنگ جلوی پای راه اندازی فولاد بافق برداشته است .

رئیس سازمان محیط زیست کشور در حالی در مورد هدیه دولت نهم به مردم ولایی بافق سخن می راند که فولاد بافق تنها طرح هدیه ی دولت خدمتگزار به مردم یک شهر قرار است به بخش خصوصی واگذار گردد ، وی در این برنامه زنده می گوید :« .. طرح فولاد بافق ، نقطه ی اون که پیشنهاد سرمایه گذار و وزارت محترم صنایع معادن هست ، مورد توافق ما نیست ، به همین دلیل هست که ما ، پیشنهاد دادیم که در فاصله ای حدود ۱۴-۱۵ کیلومتر با نقطه پیشنهادی ، صنعت در آنجا ایجاد بشود ، به عبارتی معدن در یک جائیست که مشکل ندارد ، صنعت را دریک جائی ما اصرار داریم و هنوز هم هیچ مجوزی ندادیم که فاصله دارد از منطقه حفاظت شده و انشاا… این مشکل حل خواهد شد. اون چیزی که مجوز داده شده مجوز عمومی دولت است مجوز مکان نیست .. » .

بگذریم از اینکه آقای محمدی زاده یکی از معاونین ریاست جمهور هستند که بافق را در بستر بیماری دیده اند.

بگذریم از این زمین خدا که همه باید بگذاریم و برویم ، این فولاد بافق مگر از چه جنسیست که مسئول ما باید هر روز موردی از دلایل ساخته نشدنش را از کوچه و بازار شهر پیدا کند و پیگیری نماید . این فولاد بافق همان است که مردم ولایی شهرچند بار کفششان را پوشیدند و برای گرفتنش از گروهی ، ایستادند و پیگیری مستمر نمودند و از چند خان عبورش دادند . این فولاد همان فولادیست که قرار است درد اشتغال را مرهم و هزینه هنگفت جابجایی سنگ آهن به سایر نقاط کشور را کاهش دهد . این فولاد همان فولادیست که از سر وعده افتتاحش ، سروعده تولید دولتیش و … جا مانده است ! این فولاد چه فولادیست؟ نکند از جنس گاز شهری بافق است !! نکند از جنس منحرف سازی سنگ آهن مرکزی ایران است !! نکند از جنس فشارها و استعفای تاریخی اخیر است !! مردم بافق مثل دکتر آرمان از فعالان فولادین فولاد ایران زمین نشانه های زیادی دیده اند و امروز یقین دارند که در آن نیامدن گاز شهری و وعده های مستمر و در این هدیه بی سامان دولت نهم گروهی جلوداری و هدایت میکنند و آن گروه مافیای فولاد ایران اسلامی اند . هر چند که به قول دکتر نمی توان ثابت کرد . ولی میتوان نگاه کرد و برای حل و در مسیر قرار گرفتن آن دوباره همت نمود .

۴ نظر

 1. بافقی می‌گه:

  باور کنید دوباره میشه باهم بشیم و حقمونو بگیریم …خواستن توانستن است……

 2. مهدی می‌گه:

  مگه همین فولاد هدیه دولت نهم به مردم بافق نبود پس حالا چی شده که معاونش اینگونه اظهار نظر میکنه

 3. محمدی می‌گه:

  خدا قوت.

  چرا جلسه پرسش و پاسخ مخصوص وضعیت فولاد بافق نمیگذارید.
  چرا کسی نمی گوید مشکل کجاست ؟
  چر فقط می گویند حل می شود؟

  چرا برخی با مافیای فولاد عملا همکاری می کنند ؟!!
  چه کسی به امروز و فردا ، ما و فرزندان ما خیانت علنی میکند ؟!!
  تا کی باید صبر کنیم؟!!

 4. دانشی می‌گه:

  با سلام تمام این چراها و خیلی از عقب افتادگی شهر به دلیل با هم نبودن مردم شهر مان هست.