دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸:۱۸ قبل از ظهر

بازدید فرماندار از طرح های عمرانی شهرداری بافق

کد خبر: 294
تعداد بازدیدکننده: 181
تاریخ: ۱۱ دی ۱۳۹۰

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، فرماندار به همراه شهردار و اعضاء شورای شهر از روند اجرای پروژه های عمرانی شهرداری بافق بازدید کرد.

در این بازدید که با توضیحات شهردار و سخنگوی شورای شهر همراه بود پروژه های در حال اجرا شهرداری مورد بازدید قرار گرفت و فرماندار از میزان اعتبارات پروژه ها یاد نمود و از مسئولین شهرداری خواست تا روند اجرای پروژه ها با سرعت پیگیری شود و تکمیل گردد.

فرماندار بافق با بیان اینکه شهرداری با پروژه های در حال انجام ، در راه برآوردن اساسی ترین نیازهای رفاهی مردم بافق اقدامات مهمی  را انجام داده است خاطر نشان کرد که اقدامات شهرداری وشورای شهرطی یکسال گذشته بسیار چشمگیر بوده و مطمئناً در آینده ای نه چندان دور افق روشنی را در آبادانی شهرمان به نظاره خواهیم نشست.

وی با ذکر این نکته که پروژه های در دست اقدام ورودی شهر بافق از جمله احداث پارک جنگلی و پارک کوهستان بستر مناسبی برای اقدامات وسیعتر در آینده خواهد بود ، عنوان نمود که با بهره برداری از این پروژه ها شاهد تحولات گسترده فرهنگی ، تفریحی و رفاهی در بافق خواهیم بود.

فرماندار و هیئت همراه در ادامه از پروژه بلوار آیت ا… میرغنی زاده بازدید کرد.گفتنی است این پروژه به طول ۲۶۵۰ متر زیر سازی و آماده آسفالت بوده که تا کنون بیش از ۴۳۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

به گفته شهردار بهره برداری از خیابان های جدید که در حال بازگشایی است، در کاهش ترافیک شهر نقش بسزایی خواهد داشت.

وی افزود :پارک جنگلی واقع در ورودی شهر با ۶۰ هکتار وسعت یکی دیگر از پروژه های شهرداری است که به گفته شهردار امید واریم بلوک گذاری و زمین فوتبال و والیبال ساحلی را برای نوروز آماده کرده تا مورد استقبال همشهریان و مسافران نوروزی قرار گیرد.

فضای سبز ورودی شهرستان در وسعتی بالغ بر ۷ هکتار ، پارک کوهستان ،‌ پارک شهر ویژه بانوان و بلوار شهدا با هزینه‌ای بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال از جمله پروژه هایی بود که فرماندار و هیات همراه بازدید کردند.