یکشنبه ۴ام تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۴:۳۹ قبل از ظهر

دیدار مدیرعامل شرکت سنگ آهن از دانشگاه آزاد اسلامی بافق

کد خبر: 29627
تعداد بازدیدکننده: 104
تاریخ: ۰۶ آبان ۱۳۹۲

دیدار مدیرعامل سنگ آهن
 به منظور ایجاد و برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه و تاکید بر همراهی علم و عمل، مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق از دانشگاه آزاد اسلامی دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی واحد بافق؛ در ابتدای این دیدار میهمانان، با حضور در گلزار شهدای گمنام دانشگاه، با آرمانهای بلند شهدا و انقلاب تجدیدعهد کرده و سپس از قسمت های مختلف معاونت پژوهشی و گارگاهها و آزمایشگاههای دانشگاه دیدن کرده و در جریان آخرین فعالیت ها و دستآوردهای علمی و پژوهشی و همچنین اختراعات دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بافق قرار گرفتند.
پس از آن با حضور در سالن کنفرانس استادسرای واحد، نشستی مشترک برگزار کردند.
در این نشست حسینعلی لازمی _ رئیس واحد بافق _ ضمن تشکر از مدیریت شرکت سنگ آهن و با بر شمردن امکانات و توانائیهای پژوهشی وکارگاهی، آمادگی دانشگاه را برای همکاری علمی و همه جانبه با آن شرکت اعلام و بر تحقق شعار هماهنگی صنعت و دانشگاه و علم و تولید تاکید کرد.
محمد جواد عسکری _ مدیرعامل شرکت سنگ آهن _ نیز در این نشست نیز ضمن تاکید بر همکاری متقابل صنعت و معدن با دانشگاه، خواستار توجه جدی به امر فرهنگ سازی در جامعه به منظور حل مشکلات شد و از اساتید و دانشجویان دانشگاه برای انجام طرح های پژوهشی مرتبط با اهداف شرکت، دعوت نمود.

۱ نظر

  1. علی می‌گه:

    کاش حاج آقای عسکری با نیروهای خودشم بعد از اجرای نظام هماهنگ!!!
    یه جلسه میذاشت برای رفع مشکلات اونها

کانال بافق فردا در تلگرام
تبلیغات

dc5307bb-8ab7-46df-b3e5-6ff8517991e7


تبلیغات
هوادار باشگاه سنگ آهن بافق