جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۸:۱۸ بعد از ظهر

استاندار یزد فردا معرفی خواهد شد /میرمحمدی گزینه نهایی دولت تدبیر و امید

کد خبر: 29688
تعداد بازدیدکننده: 197
تاریخ: ۰۷ آبان ۱۳۹۲

یزدفردا :میرمحمدی گزینه نهایی دولت تدبیر و امید برای تصدی پست استانداری یزد فردا در هیئت دولت معرفی خواهد شد .

به گزارش یزدفردا “در پی انتشار خبر” میرمحمدی به عنوان استاندار یزد انتخاب شد” خبرها ی تکمیلی حکایت از آن دارد که فردا مهندس میرمحمدی در هیئت دولت معرفی خواهد شد .

بنا براعلام سخنگوی وزارت کشور در جلسه فردای دولت تعدادی از استانداران کشور معرفی می‌شوند و استان یزد هم این هفته بررسی می‌شود.

یکی از نمایندگان استان در گفتگو با یزدفردا  ضمن تایید خبر یزدفردا  انتخاب میرمحمدی را قطعی دانست و اظهار داشت :با توجه به احتمال انتخاب گزینه غیر بومی برای استان یزد اجماع بر سر انتخاب میرمحمدی صورت گرفته و با توجه به رزومه کاری وسابقه مدیریتی ایشان انتظار می رود که بتوانند با کلی نگری مشکلات استان را حل نمایند.

۵ نظر

 1. مسلم می‌گه:

  خدا به داد ما برسه . این بار از اردکان استاندار انتخاب شد . آریز که هیچ مواظب رگ های حسن آباد باشید.

 2. ابوالفضل می‌گه:

  از هرجا میخواد باشه درصورتیکه بخوان به تجاوزاتشون به حریم بافق ادامه بدهند چنان جوابی بهشان بدیم که بفهمند چرا به بافق دارالشجاعه میگن

 3. مهدی رنجبر بافقی می‌گه:

  مطمئن باشید اگه رئیس جمهور خود تابش بشه یا کل اردکانیها نمایندگان مجلس ، اگه پیگیر حق و حقوق شهرستان بافق باشید آن را بدست خواهید آورد.

 4. میر فرهاد می‌گه:

  آری دخیل عباس نماینده محترم تحویل بگیر چشمتان روشن !!!!

 5. میر فرهاد می‌گه:

  سلام خدمت همشهریان
  با تصویب هیات دولت آقای مهندس سید محمد میرمحمدی استاندار یزد شد این در حالی است که استانداران تبریز و همدان نیز در جلسه هیات دولت امروز تعیین شدند.