شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۹:۳۶ قبل از ظهر

افتتاح زودتر از موعد پروژه فرآوری سنگ آهن آلویال

کد خبر: 29834
تعداد بازدیدکننده: 577
تاریخ: ۱۱ آبان ۱۳۹۲

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت، پروژه فرآوری سنگ آهن آلویال زودتر از زمان مقرر افتتاح گردید.

آیین افتتاحیه با حضور امام جمعه، مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق، فرماندار، شهردار و جمعی از مدیران شرکت به میزبانی شرکت پرسال (پیمانکار پروژه) برگزار گردید.

پروژه فرآوری ۲ میلیون تن سنگ پلاسره آلویال با ظرفیت ۶۰ نیرو و قرارداد یکساله زودتر از زمان مقرر با تلاش و همکاری بین شرکت سنگ آهن مرکزی و شرکت پرسال به مرحله بهره برداری رسید.

خانم مهندس پروا سلطانی مدیر عامل شرکت پرسال، در مراسم افتتاح این پروژه با تشکر از مدیریت شرکت سنگ آهن مرکزی، اظهار داشت: اگر همکاری صمیمانه و پی گیر مدیر عامل شرکت سنگ آهن  نبود هرگز راه اندازی و شروع بکار این پروژه به این سرعت میسور نمی شد.

رئیس هیئت مدیره شرکت پرسال در جلسه ای که بدین مناسبت در سالن کنفرانس آهنشهر تشکیل شد ادامه داد: امیدوارم این پروژه مقدمه ای باشد بر حضور گسترده تر شرکت پرسال در اینجا، که ظرفیت بالایی برای کار در صنعت و تجارت را داراست.

حجه السلام سلیمانی امام جمعه بافق نیز ضمن تقدیر از شرکت پرسال که در زمان تحریم ها ایستادگی کرده، گفت: فعالیت این شرکت خدمتی به قشر آسیب پذیر و جامعه و دولت است و امید است برای این شرکت نیز سود آور باشد.

دهقان خاوری فرماندار بافق نیز طی سخنانی ضمن بیان اینکه باید بین سرمایه دار و سرمایه گذار تفاوت قائل شد اظهار داشت: باید از سرمایه گذارانی که پایه تولید کشور هستند تقدیر کرد. همینجا بنده اعلام می دارم تمام کادر سیاسی و اداری شهر آماده همکاری با شرکت پرسال هستند که بعنوان سرمایه گذار در این شهر مشغول به فعالیت شده است.

محمد جواد عسکری، مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی نیز اظهار داشت: تمام سعی خود را انجام دادیم تا این پروژه هر چه سریعتر راه اندازی گردد و امیدواریم با عملکرد مثبت این شرکت ، مسیری برای انجام کارهای بعدی این شرکت فراهم گردد.

۵ نظر

 1. حسيني می‌گه:

  آخه فناوری کردن سنگ یعنی آماده شدن برا فروش بیشتر سنگ.
  این چه توسعه یا پیشرفتیه که جشن میگیرین؟کدام کارخانه را زودتر افتتاح کردین که جشن گرفتین؟هرچه می تونین معادن بافق رو بیشتر ببرین وجشن برگزار کنین!!!! اینجا دیگه کجاست؟

 2. جواد می‌گه:

  آقای عسکری
  مردم را چه فرض کردید که برای استخراج بیشتر سنگ از معادن بافق جشن برگزار می کنین و به اون افتخار می کنیند؟ قولهای داده شده تان چه شد؟گفته بودید مردم ساکت باشند و چیزی نگویند تا شما چندین طرح را به افتتاح برسانید آنها در چه مرحله ای هستند؟سندزمین فولاد بافق به کجا رسید؟چرا اینها را نمی گویید وجشن گود کردن بافق را می گیرید؟معدن دی ۱۹ در حوزه سنگ آهن بافق بوده حالا در کجاست؟امام جمعه محترم چرا اطلاع رسانی نمی کنید؟مگر روستای امام جمعه سابق جز آن نبود چرا سکوت کرده اید؟از که می ترسید؟فردای قیامت را چه جواب می دهید؟چرا روستای همکارتان را می برند و هیچ نمی گویید؟؟؟

 3. soheil8 می‌گه:

  با سلام
  این سنگ آهن آلویال کجاست و چه ذخیره ای دارد؟

 4. ولی می‌گه:

  با سلام اقایان گندله و فولاد و… چه شد ضمنا پشت این شرکت چه کسانی هستند…..

 5. عکاس بافق فردا می‌گه:

  سلام خدمت دوستان عزیز لطفا بدون اطلاع از یک موضوع مطالب بی ربط و نا امید کننده ننویسید این پروژه تا جایی که من خبر دارم استخراج سنگ آهن با عیار بالا از نخاله های سنگ آهن می باشد که در دیگر معادن این نخاله ها دور ریخته می شود و به یه نوعی ذخایر معدن افزایش یافته و طول عمر ان بیشتر می شود.