شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۷:۳۳ بعد از ظهر

حاشیه وشنیدنی های آئین تودیع و معارفه استانداریزد

کد خبر: 29871
تعداد بازدیدکننده: 451
تاریخ: ۱۱ آبان ۱۳۹۲

 صبح ۱۱ آبان ماه؛ ساعت حوالی ۹ را نشان می دهد و تعداد زیادی ماشین در پارگینگ استانداری یزد پارک و ظرفیت آن  تکمیل شد و تعدادی از ماشین ها سرگردان کنار خیابان پارک کرده و بی خیال جریمه پارک ممنوع شدند و چند تایی هم در مسافت های دورتری پارک کردند.

درب ورودی استاندارای اقدامات و تشریفات انجام می گیرد و وارد محوطه می شوید یک نفر از روابط عمومی ایستاده و کارت های میهمانان و مدعوین ویژه را که از قبل آماده شده توزیع می کند.

چند قدم جلوتر و در ورودی ساختمان استانداری گل های بسیار بزرگی با نوشته های رویش نظر بینده گان را جلب می کند و برخی بیشتر جلب توجه می کند.

IMG_6367.jpg1000IMG_6368.jpg1000

در یکی از  نوشته های روی گل شعری با این مضمون”عید رمضان آمد و عید …” حدس می زنم شاید این کاغذ متعلق به ماه رمضان بوده و برای صرفه جویی روی آن تبریک نیز بعد اضافه شده شاید هم مناسبتی بین تودیع و معارفه و ماه رمضان دیدند.

IMG_6369.jpg1000

درب کناری به سالن آئین تودیع و معارفه باز می شود که یک نگهبان برای ورود کارت های مخصوص صادر شده را کنترل می کند و وارد که می شوی سینی از شیرکاکاو پاکتی و کیک برای پذیرایی قرار گرفته است و البته هنوز مراسم شروع نشده تقریبا صندلی ها پرشده بود بجز ردیف اول که برای صاحبانشان خالی مانده اند.

IMG_6370.jpg1000 IMG_6374.jpg1001

کم کم همه مسئولین و میهمانان ویژه تشریف می آورند و تقریبا دیگر در طبقه همکف جایی برای نشستن نیست و میهمانان به نیم طبقه هدایت می شوند.

میهمانانی هم از شهرستان بافق در این آئین تودیع و معارفه حضور می یابند و همچنین تنها مدیرکل بافقی استانداری نیز در حاشیه مراسم حضور دارد.

 خبرنگاران رسانه های استان اعم از جراید، سایت های خبری و خبرگزاری ها نیز حضور دارند.

IMG_6373.jpg1000

سالن تقریبا پر شده و برخی نیز ایستاده برنامه را دنبال می کنند.

IMG_6375.jpg1002

با تشریف فرمایی نماینده ولی فقیه به سالن اجتماعات استانداری، برنامه ها با قرائت قرآن و سرود ملی شروع و مجری برنامه سخنانی از ایراد نمود و از آیت الله ناصری امام جمعه یزد دعوت نمود به جایگاه تشریف بیاورند.

IMG_6376.jpg1003

نماینده ولی فقیه در استان یزد به استاندار پیشین و جدید  تقدیر و خوش آمدگویی کرد.

IMG_6379.jpg1003 IMG_6380.jpg1004 IMG_6381.jpg1006

آیت الله ناصری با اشاره به فرمایشات رسول اکرم(ص) و ائمه اطهار به بیان برخی خصوصیات حاکمان پرداخت.

امام جمعه یزد توجه به تفحص و تحقیق در انتخاب مدیران را نیز گوشزد کرد و همچنین از وزیر کشور خواست تا یانک اطلاعاتی از مدیران مختلف تشکیل شود تا برای تصمیم گیری در آینده در اختیار مسئولین مربوطه قرار گیرد.

۶ نظر

 1. شمع بي زبان می‌گه:

  افرین همشهری های ما هم هستند
  جای مهندس دهستانی واقعا خالیه
  روحش شاد

 2. بافقی می‌گه:

  صد حیف که این امد و صد شکر که ان رفت . این دیگیست که برای ما نمی جوشد .

 3. دلسوز می‌گه:

  باسلام آیا شهرما سرشناس تر از آقای … نداشت

 4. محسن می‌گه:

  برای همین است که شهر ما هرگز پیشرفت نمی کند وقتی یک …به عنوان نماینده شهرما در مراسم تودیع و معرفه شرکت می کند نباید توقع داشت بیشتر از این به بافق اهمیت بدهند.بخدا مسئولین فکری برای این موضوع بردارید واقع جای تأسف دارد.

 5. soheil8 می‌گه:

  خداروشکر آقایان سلیمانی ، عسکری و شریعتی هستند

 6. عسکری می‌گه:

  در ضمن یکی از کتک خورده های دوران فلاح زاده در این عکس مشاهده می شود.