پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹:۴۹ بعد از ظهر

استاندار پنجم اردیبهشت ۹۰ رفت نه یازدهم آبان ۹۲

کد خبر: 29915
تعداد بازدیدکننده: 81
تاریخ: ۱۱ آبان ۱۳۹۲

IMG_1491

فلاح زاده رفت در روزی ابری نه یازدهم آبان ۹۲ بلکه پنجم اردیبهشت ۹۰ آنگاه که بی تدبیری اش سایه ای از خشونت بر سر شهری انقلابی با مردمی ولایی و سخت کوش چون بافق انداخت.

بله فلاح زاده استاندار همان روز رفت هرچند از سمت استانداری نه اما از دل مردم بافق آری.

فلاح زاده همان روزی رفت که حاضر نشد به اشتباهش در تصمیم گیری اقرار کند هرچند می دانست ایادی اش در بافق خبرهای دروغ به او می دهند و ده ماهی گذشت تا به خود آید اما دیگر دیر شده بود.

فلاح زاده رفت اما چه آورد و چه برد؟ کوله باری از افتخارات سرداری و سربازی آورد لیک با روحیه نظامی گری اش حس اعتماد مردم به نظام را برد و حتی حس اعتماد بافقی ها را از همشهریان  ابرکوهی خود نیز سلب کرد و چه عملکردی از این بدتر؟

فلاح زاده در دولت مهرورزی و عدالت آمد اما آنچه با خود برای بافق به ارمغان آورد درست برعکس شعارهای دولتی بود که به یک سردار جنگی سمت سیاسی داد و او نه تنها برای آنها آبرویی نخرید بلکه….

فلاح زاده نام نیکی از خود در بافق به یادگار نگذاشت و خود این را می داند و می دانست و به خوبی به یاد دارد برای آمدن به بافق حتی فرماندار شهر هم نباید باخبر باشد. آهسته بیاید ،آهسته برود تا جایی که در بیلبوردی که باید نام سخنران یادمان شهدا را ذکرکنندبجای نوشتن نامش این گونه درج شد: سخنران مراسم یکی از سرداران دفاع مقدس.

فلاح زاده رفت و از امروز دیگر مردم بافق مجبور نیستند در هر بخش خبری شبکه تابان چهره استانداری را ببینند که در پاسخ به احقاق حقشان یگان ویژه گسیل داشته و کرده آنچه نباید.

فلاح زاده رفت اما نه با بدرقه دعای خیر مردم بلکه با….

آری فلاح زاده یازدهم آبان ۹۲ نرفت پنجم اردیبهشت ۹۰ رفت آن هم نه از استانداری بلکه از دل مردم!!!

محمد علی قاسم زاده

۳۵ نظر

 1. محسن می‌گه:

  حاشا وکلا

 2. محمد می‌گه:

  سلام
  مطلبتان اصلامناسب یک رسانه نیست لطفا حذف کنید

 3. محمد رضا می‌گه:

  انشاالله خداوند به آقای فلاح زاده هم در این دنیا و آن دنیا جزای… دهد

 4. بانو می‌گه:

  چه بگویم که ناگفتنم بهتراز گفتن است ………………………….امیدوارم دیگر مسئولین چون فلاح زاده نباشند

 5. محمد می‌گه:

  عالی بود. هرگز فلاحزاده رانخواهیم بخشید

 6. غريب می‌گه:

  انشاءالله استاندار جدید با حق و انصاف رفتار کند و خدا را در اول کارها و تصمیم گیریها به یاد آورد ما سوخته تصمیم های درونی خود هستیم .
  اقای میرمحمدی موفق وپیروز وعاقبت بخیر باشید.

 7. محمد می‌گه:

  مقاله جالبی بود خوب است چنین مطالبی بیشتر در این سایت منتشر شود

 8. علی می‌گه:

  سلام / مطلبی که شما نوشتید اگر هم درست باشد درخور درج در سایت نیست متاسفم برای شما که از اخلاق نگارش چیزی نمی دانید لطفا اطلاعات خود را در زمینه اخلاق و رفتار نگارش و نویسندگی بال ببرید یادتان باشد شما سردبیر یک سایت هستید /

  امیدوارم این حرف مرا جدی بگیرید به عنوان یک برادر.
  موفق باشید

 9. یارمحمد می‌گه:

  آقای قاسمزاده لطفا اگر برایتان امکان دارد کمی هم برای برخی بافقی های دو رو بنویسید آنهایی که در زمان اردیبهشت ۹۰ برای مدیر عامل شدن آقای عسکری سنگ به سینه می زدند و در ردیف اول بودندو سینه چاک کرده بودند و آن زمانی که دکتر یاراحمدی مدیر عامل شد جلو جلوی او حرکت می کرد و شعار می داد و زمانی که وی رفت آنچنان بد یاراحمدی را می گفت که من خجالت می کشیدم حال هم که آقای عسکری شده روبروی ایشان خم و راست شده قربان وی می شود ولی در پس پرده آنچنان وی را تخریب می کند که هیچ دشمنی چنین کاری را نمی کند
  آقای قاسمزاده اینها را بنویسید

 10. محسن می‌گه:

  برادر شما چه خبر از دل همه مردم بافق دارید شما فقط خودتان را مبینید و پس شاید بقیه جامعه از کارکرد وی راضی باشند

 11. عادل می‌گه:

  عزیز من هر کاری راهی دارد عده ای در آن روز وحشتناک دنبال منافع شخصی خود بودند که دیدیم و مطمئن باشید هرکس دیگر هم جای فلاح زاده بود همین عکس العملها را داشت چراکه کاری که آقایان کردند و الان تعدادی از آنان ثمره اش را چیده اند اشتباه بود چرا که ما دنبال مدیر عامل بومی بودیم حال بیش از ۲ سال است که از آن واقعه گذشته و افسوس از یک کارخانه… فقط بیکاری بیداد می کند و دزدیها در بافق فراوان شده که حتی دست از سیمهای برق بالای تیرهای برق نیز بر نمی دارند……

 12. soheil8 می‌گه:

  استاندار بهتر که رفت ولی مردم بافق اینقدر فرهنگ و شعور دارند که خطای یک نفر را به حساب نظام و زادگاهش ننویسند.

 13. رضا می‌گه:

  باسلام خدمت اقای میرسلیمانی من درموافقت ومخالفت اقای فلاح زاده استاندار سابق حرفی نمی زنم اما ازشما که مطلع ازکل عالم امکان هستید میپرسم فردای قیامت ماچگونه خواهد بود شماکه بااین نوع ادبیات گوی سبقت راازنکیرومنکر ربوده اید چه خوب شماکمی تامل کنید برنوشته هاوشعارهایتان

 14. مینا می‌گه:

  خدا از سر تقصیراتش بگذرد ما که از حق خودمان نسبت بهش نمی گذریم

 15. مجتبی می‌گه:

  سلام، خداوند بر همه احوال ناظر است.

 16. جواد می‌گه:

  خطاب من به آقایان (محمدشماره ۳ وعلی شماره ۹ و محسن شماره ۱۱) است که کامنت گذاشته واز مطالب نویسنده چیره دست شهرمون انتقاد کرده اند
  مطمئنم شماها که چنین پشتیبانی از فلاح زاده میکنید یا موقع اون درگیریها در بافق نبودید ویا فراموش کرده اید که با بی تدبیری چه به سر مردم آوردند درحالی که میشد با روشی مناسبتر جلوی این مورد را گرفت
  الحق ووالانصاف مقاله بسیار بجا وشایسته ای بود اگر شما ها مقاله ای در حمایت از ایشون(فلاح زاده ) داری ارائه کن منتظریم

 17. مهدی می‌گه:

  از قدیم گفته اند پشت سر … حرف نزنید.

 18. بافقی می‌گه:

  برید خجالت بکشید. ببینید استاندار جدید چه گلی به سرتون میزنه

 19. بافق20 می‌گه:

  اگه فلاح زاده خدماتی برای نظام داشت باعث دلسردی ها و دلخوری مردم نسبت به نظام نیز شد ضمن اینکه اهل فن نسبت به تغییرات پروژه ها جهت نزدیکی به شهر ابرقو نیز مطلعند

 20. بافقی می‌گه:

  آقای میرسلیمانی تا حالا فکر می کردم فرهیخته اید ولی الان با این پیامتون شک می دارم .

  همه حرف شما درست است حق الناس شوخی نیست ولی این را بدانید که ما هم مامور اجرای احکام الهی نیستیم که هر چه برای هرکه در این سایت بگویم و بنویسیم فرق نمی کند استاندار باشد یا یه شهروند معمولی

  به گفته خودتان فردای قیامت مو را از ماست می کشند ، کاملا درسته
  پس خیالمان باید راحت باشد که واقعا خدایی هست که این کا را انجام میدهد پس وظیفه ما نیست که برای خداوند تعین تکلیف کنیم .
  از شما بعید است این طور نوشتنی.

 21. رنجبر می‌گه:

  ان همه ناز تنعم که خزان می فرمود
  عاقبت در قدم باد بهار اخر شد
  شکرایزد که به اقبال کله گوشه گل
  نخوت باد دی و شوکت خار اخر شد

 22. فخاری زاده می‌گه:

  با سلام
  کاش شما و آقای علیزاده وقتتون رو برای نوشتن نیازها و درخواست های شهر از استاندار جدید می گذاشتید و این حرف ها را تا قبل از ۲۴ خرداد ۹۲ می زدید نه الان. کاش آن وقتی که به او می گفتند مالک اشتر زمان بیشتر خرده می گرفتید نه الان.
  مطمئنا بنده قبل از شما از انتخاب آقای فلاح زاده و غیره نگران بودم نه برای بافق که برای استان و … ولی الان دیگه زمان مناسبی برای گله و شکایت نیست، بهتره به فکر آینده باشیم.

 23. بافقی 1 می‌گه:

  من با جواد موافقم
  آقایان (محمدشماره ۳ وعلی شماره ۹ و محسن شماره ۱۱) زر مفت نزنید ازادی بیان همین هست انتظار دارید اینجا بعد از این مطلب فلاحزاده رو حلوا حلواش کنیم؟؟

 24. روح الله می‌گه:

  با سلام و احسنت خدمت برادر عزیز جناب آقای قاسم زاده که حرف دل مردم بافق را زدید
  موفق و موید باشید

 25. م فتاحی می‌گه:

  باسلام اقای قاسم زاده براستی زخم کهنه ای را که در جان مردم بافق جا خوش کرده بود را نیشتر زدی امیدوارم که افراد دیگر نیز به نحوی کار کنند که در پایان دوره مسئولیتشان شرمنده مردم نباشند

 26. kjhjhgf می‌گه:

  ننوشتید استاندار در شب شهادت امام رضا در بهاباد چه کرد؟

 27. بینا می‌گه:

  بسم ا.. قاسم الجبارین

 28. حبیب می‌گه:

  خدمت آقای فخارزاده عارضم که قبلا که مالک خاندیمش برای بافق بود و امروز که از این مطالب حمایت می کنیم بیانگر پیامهای متعدد از دیارمان به استانداری هستیم.
  هرچند که قبلا می توانستیم اینگونه باشیم ولی دوستانی سفارش به آینده کردند و امروز همان آینده است که باید جوانمردی را امر کنیم و نظامیگری را به قول دوستان نهی.

  بس است هرچه نگفتیم و امر و نهی نکردیم رهبر معظم انقلاب می فرمایند بزرگترین امر به معروف و نهی از منکر ها را باید به مسئولین نظام کرد.
  پس امر و نهی امور میکنیم و حقایق را آشکار . چراکه باید با حقایق و واقعیت زندگی کرد نه ظاهری ساخته از چاپلوسی.

 29. محمد می‌گه:

  سلام
  اگر پیشنهاد دادم مطلب را حذف کنید به معنای سانسورنبود
  ادبیات بی ادبی را کسی تایید نمیکند
  تصور نکنید حالا بنا ست در این دولت به شما به به و چه چه کنند
  شما همشهری ها برای توسعه شهر همیشه نگاهتان به بیرون بوده
  همیشه مشکلات و خطاها را کول دیگران و بیرونی ها انداخته اید
  همیشه توقع دارید با ادبیات طلبکارانه با دیگران حرف بزنید
  این یک واقعیت است
  شما در درون چه کرده اید؟
  چقدر همشهری های متخصص و توانمند را تحمل کرده اید؟
  چقدر حاضرید به حرف همشهری های فهمیده و توانمند گوش کنید؟
  هیچ …. هیچ …. هیچ
  کامنت های موجود عصاره ایی از سطح معلومات و فهم شماست
  متاسفانه رسانه ها هم که باید هادی باشند بر طبل جهل میکوبند
  خدا به دادتان برسد

 30. بهاره می‌گه:

  آنچه در بافق اتفاق افتاد خطای مدیریتی بود
  نه خطای یک شخص یا یک مسول
  چرا نمی فهمید؟
  چرا سعی دارید افراد را همیشه منکوب و محکوم کنید؟
  پس کجایند تحصیل کرده های این شهر؟

 31. مجتبی می‌گه:

  از نویسنده شجاع دیارمان ممنونم

  خطابم به پیام دهنده ها و این سلیقه های مدیریتی است بس است هرچه حزبی گری کردید و بهتر از همه فهمیدیدو تحصیلات بالاتری از بقیه داشتیددر حالی که شاید در برخی چیزیها کمتر از یک شهروند ساده.

  در حکومت اسلام همه باید حرفهایشان را بزنند تا جامعه مدیران و مردمش از خظا و اشتباه بپرهیزند . تمام ۳۴ پیام را خواندم نتیجه ام این شد که هنوز نتوانستیم بفهمیم که گذشته و اعمال گذشته را باید درست و روشن بیان کرد و برای آینده تصمیم بهتر گرفت .نه اینکه بربالابردن نظر و دیدگاه خودمان بقیه را سرکوب کنیم.

  گذشته را برای رسیدن به آینده روشن کنیم نه اینکه بر سرریزخطاهای گذشته درجا بزنیم.

  یادآوری اردیبهشت ۹۰ لازم است تا استاندار و مدیران و مسئولین و بزرگان شهر حواسشان را جمع کنند وبرای تحقق قولهای داده شده کار کنند تا چند سال دیگر مردم دوباره بحق دادشان در نیاید.

  اصلا باید اردیبهشت را ماه پیگیری نامید برای داشتن شهری چون بهشت.در این ماه هر روز یک ساعت یک مسئول آماده جوابگوئی به مردم بافق بشود.
  این ماه می تواند دیدگاه ها را بازتر تفکرات را توسعه بدهد و مسائل شهر و جامعه را روشن و در مسیر رسیدن سریعتر به هدفها قرار دهد.
  باید بجایگاهی در تفکر اجتماعی برسیم که دیگران را خطاب به بی سوادی نکنیم و محترم بدانیم هرکه هرچه میفهمد و قدر بدانیم آنها که آنچه می فهمند با شجاعت بیان می کنند.

 32. علی می‌گه:

  اقای قاسمزاده مطلب خوبی بود ولی چرا این سخنان را در زمان مدیریت افراد نمیزنید و وقتی فرد دیگر نمیتواند کاری کند او را امر به معروف و نهی از منکر میکنید؟

 33. رضایی می‌گه:

  وافوض امری الی الله ان الله بصیرابالعباد…به امید اینکه استاندارجدید گوشه ای از بدیها وبی عدالتیهای قبلی را جبران کندودعاهای مردم سندی باشد که مسئولین بدانند میزهای مدیریتی همیشگی نیستند وروزی باید آنهاراترک کردودر محضر عدل الهی پاسخ داد و چه سخت است پاسخ به حق الناس