جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۰۷:۵۸ بعد از ظهر

پروژه گازرسانی به فاز دوم شهر بافق ۸۶ میلیارد هزینه در بر دارد

کد خبر: 29929
تعداد بازدیدکننده: 84
تاریخ: ۱۲ آبان ۱۳۹۲

یزد – خبرگزاری مهر: مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از هزینه ۸۶ میلیارد ریالی اجرای پروژه گازرسانی به فاز دوم شهر بافق خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا پیله ور، ظهر شنبه در بازدید از عملیات اجرایی این پروژه اظهار داشت: عملیات اجرایی به فاز دوم نیز به زودی آغاز می شود و مردم در مناطق صادق آباد و باقر آباد نیز از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر پیمانکار اجرایی پروژه گازرسانی به فاز دوم شهر بافق و روستاهای صادق آباد و باقر آباد انتخاب شده و عملیات اجرایی به زودی آغاز می شود.

پیله ور با اشاره به جزئیات این پروژه بیان کرد: این پروژه با اجرای ۸۸ هزار و ۲۵۰ متر شبکه پلی اتیلن، شش هزار و ۵۰۰ متر خط فلزی و نصب ۵۰۰ علمک خانگی و تجاری انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: در این پروژه، یک ایستگاه تقلیل فشار CGS به ظرفیت ۲۰۰ هزار متر مکعب بر ساعت، دو ایستگاه تقلیل فشار TBS با ظرفیت ۱۰ هزار متر مکعب بر ساعت و یک ایستگاه حفاظت از زنگ، ساخته و راه اندازی می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، اعتبار برآوردی برای انجام پروژه گازرسانی به فاز دوم شهر بافق را حدود ۸۶ میلیارد ریال اعلام کرد.

وی ادامه داد: اجرای شبکه داخلی فاز اول بافق سال گذشته به پایان رسید و پروژه احداث خط انتقال گاز یزد به بافق توسط شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در حال انجام است.

پیله ور با اشاره به اعتبارات عمرانی محدود شرکت گاز استان یزد از مردم خواست: پرداخت مبالغ قبوض خود را به موقع انجام دهند تا بتوانیم در پروژه های عمرانی و گازرسانی به مناطق مختلف استان یزد تسریع کنیم.