سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۰:۴۲ قبل از ظهر

ضمن عمل به قانون، نظر کارشناسی را در اولویت کاری قرار می دهم

کد خبر: 29932
تعداد بازدیدکننده: 67
تاریخ: ۱۲ آبان ۱۳۹۲

به گزارش روابط عمومی شهرداری رحمت ا… عفتی، شهرداربافق جمعه گذشته در جمع نمازگزاران مسجد جامعه پیرو برنامه های مدون و طرحهای نیمه تمام شهرداری ، گفت:

پروژه خیابان مسجد جامع در ۲ باند سواره ۱۰ متری با روفوژ وسط ۱ مترو نیمی در حال ساخت    می باشد و پیگیری جهت طراحی پروژه با اضافه نمودن ۵ متر به ضلع شمالی این خیابان پس از تائید کارشناسان ذی ربط برای تصویب نهایی به شورای شهر و مراجع ذی صلاح ارسال می گردد.

عفتی افزود :با توجه به اینکه در خیابان مسجد جامع باند ضلع جنوبی بالاتر از ضلع شمالی قرار دارد برای شیب بندی و دفع آبهای سطحی ضلع جنوبی، خاکبرداری و آسفالت مجدد در دستور کار قراردارد.

وی ضمن اشاره به برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت شهرداری، ادامه داد: برنامه های کوتاه مدت شامل امور جاری شهرداری از قبیل نظافت شهر،امور فضای سبز ،امور زیبا سازی شهر، توجه به مبلمان شهری و برنامه های بلند مدت علاوه طرحهای مدون شهرداری، استفاده از نظرات مردمی و پیشنهادات  صاحب نظران را طریق رسانه ها، سایت های مجازی و سامانه پیامکی جمع آوری می کنیم و نهایتاً طبق نظرات کارشناسی برنامه ریزی خواهد شد.

رحمت ا… عفتی  با بیان اینکه وابستگی به هیچ محله ای و حزب وگروهی ندارد، اظهار داشت: بنده ضمن عمل به قانون، نظر کارشناسی را در اولویت کاری قرار می دهم .

شهردار بافق پروژها شهری را به دو بخش محله ای و فرامحله تقسیم کرد و افزود:پروژهای محله ای طبق طرح مصوب اجرا  و با رعایت عدالت در محله ها انجام می شود و زودتر شروع شدن یک پروژه در یک محله دلیل به بی توجهی بر محله دیگر نمی باشد و طرحها طبق اولویت بندی ادامه می یابد.

وی در پایان گفت : از شورای اسلامی شهر بافق به دلیل انتخاب و اعتماد به بنده تشکر می کنم و      امید وارم بتوانم به این اعتماد پاسخ مثبت دهم وهمچنین از امام جمعه معزز، فرماندارمحترم ،مدیران ادارات ، نهادها و سازمانها و همچنین مردم بزرگوار شهرستان بافق به دلیل قول همکاری و مساعد تشان سپاسگذارم.

۶ نظر

 1. علیرضا رنجبر بافقی می‌گه:

  از سخنرانی اقای عفتی متشکرم
  خیلی با اطلاع و عالمانه مشکلات را عنوان فرمودند

 2. بافقی می‌گه:

  وصف آقای عفتی را زیاد شنیدیم ان شاالله بتوانیم از ایشان به عنوان یک فرد شهر دیده شاهد کارهای بزرگی باشیم

 3. شمس می‌گه:

  باسلام ، یک پیشنهاد اینکه ورودی بافق از سمت یزد (حدود اداره راه ) در ایام مختلف و مراسمات هیچگونه پارچه یا بنر و چراغانی و.. انجام نمی شود و میهمانان و مسافران در بدو ورود با شهری خفته و خمود مواجه اند ، لطفا یا شهرداری یا اداره راه و یا ….اقدامی نمایند . قدیما یادمه ورودی یک دروازه از جنس این پوکه های جنگی داشت. با تشکر

 4. محمد می‌گه:

  ازصحبتهای ایشان برمی آمد انسان فهمیده ومنطقی هستند آرزوی موفقیت برای ایشان

 5. محمد مهدی می‌گه:

  زمان تابت می کند هرکسی چکاره است.

 6. رضا می‌گه:

  ماایرانیها اگرکاری بخواهیم انجام دهیم راهش راواگرنخواهیم انجام دهیم بهانه اش راپیدامیکنیم.به همین سادگی