جمعه ۴ام فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۳۷:۲۶ بعد از ظهر

کارگاههای آموزشی تخصصی در دانشگاه آزاد اسلامی بافق

کد خبر: 3021
تعداد بازدیدکننده: 121
تاریخ: ۳۰ فروردین ۱۳۹۱


در راستای ارتقاء سطح علمی شهرستان بافق و استفاده بهینه از تجهیزات و امکانات، مرکز مطالعات و آموزش نیروی انسانی دانشگاه آزاد اسلامی بافق اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نمود.
احمد عباسی _ مدیر مرکز مطالعات و آموزش نیروی انسانی واحد بافق _ در گفتگو با خبرنگار ما، با اعلام این مطلب گفت: با توجه به امکانات بسیار خوب دانشگاه و تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی واحد، تصمیم گرفته شد تا با اطلاع رسانی در سطح شهرستان بافق، نسبت به برگزاری کلاس های آموزشی اقدام نمائیم.
وی افزود: خوشبختانه استقبال از دوره های آموزشی بسیار عالی بود و بر همین اساس پیگیرهای بعدی به عمل آمد و هم اکنون کارگاههای آموزشی نرم افزار ETABS، MATLAB، AOUTOCAD ، UDEC و بازرسی جوش و مبانی کامپیوتر در دانشگاه درحال برگزاری می باشد که اکثر شرکت کنندکان نیز دانشجویان  و افراد علاقمند از سطح شهرستان بافق هستند.
عباسی اضافه کرد: یک دوره کلاس کنکور کارشناسی ارشد مدیریت نیز در حال برگزاری است و با برنامه ریزی های انجام شده و هماهنگی به عمل آمده با فرمانداری بافق، اولین دوره آموزش خبرنگاری و خبرنویسی برای روابط عمومی های شهرستان و استان را نیز در دست بررسی و اقدام داریم که در آینده نزدیک این دوره را  برگزار خواهیم کرد.

۱ نظر

  1. رضا می‌گه:

    وقتی میگم کارهای دانشگاه و تبلیغات خبری زیاد اون داره مشکوک میزه دوباره بگین نه.
    تازه الان که یکم اعتراضات بیشتر شده.