دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۱:۵۱ قبل از ظهر

جهت افزا یش فعالیت نمایندگی فروش گاز به ۱۴ ساعت در شبانه روز اقدام نمایید

کد خبر: 30617
تعداد بازدیدکننده: 23
تاریخ: ۲۱ آبان ۱۳۹۲

با توجه به نزدیک شدن فصل سرما  واستفاده مردم از کپسول گاز جهت مصرف خانگی  ،هر چند با وجود حمل گاز درب  منازل و وجودنمایندگی در داخل شهر، هنوز مشکل خرید کپسول گاز وجود دارد چرا که برای همه میسر نبوده که در ساعت مقرر درب منازل  کپسول گازرا تحویل بگیرند ولذا از مسئولین خواهش می کنیم جهت  افزا یش فعالیت نمایندگی به ۱۴ ساعت در شبانه روز اقدام نمایند .
چند نکته :
۱-با پیگیری های قبلی صورت گرفته ، وجود مرکز فروش گاز در بیرون شهر که در اصل محل پرکردن کپسول ها بوده و مخزن های گاز در انجا وجود دارد  با اصول ایمنی مغایرت داشته و از طرفی مشاهده می شود افراد در سوز سرما با موتور جهت تهیه کپسول فاصله زیاد تا بیرون شهر را باید طی نمایند.
۲-نمایندگی های فروش داخل شهر خصوص بوده و مسئولین  اینگونه مطرح می کنند که آنها مختار به فروش در زمانهای مد نظر خود می باشند.
۳-نمایندگی  ها نیز عدم وجود کپسول  خالی را جهت شارژ و گازرسانی به بافق را بهانه می نمایندکه تهیه کپسول را با دادن وام می توان حل کرد و گاز رسانی تا زمانی که به درب تمام منازل برسد  مدتی طول بکشد و ازطرفی کپسول اضافی خود سرمایه شخص می با شدو قرار نیست طرف متحمل ضرر شود.
۴-از طرفی مرکز اصلی پر کردن کپسول ها نیز می تواند با مدیریت و سرمایه خود  چند نمایندگی در شهر داشته باشد.
*این موارد را ذکر کردم به خاطر اینکه  ببینیم می توان با مدیریت صحیح این  مورد را اصلاح کرد .لطفا به این مردم رحم کنید این کار نه هزینه ای زیادی دارد نه فرصت زیادی از شما می گیرد .لطفا مدیریت کنید. با تشکر

۱ نظر

  1. بافقی می‌گه:

    ای بابا کو گوش شنوا ما در خوابیم داداش تا بیدار نشدیم همینطوره