جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۰۹:۱۸ قبل از ظهر

درب جدید ورودی امام زاده عبدالله بافق نصب شد

کد خبر: 3063
تعداد بازدیدکننده: 474
تاریخ: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱

درب چوبی امامزاده عبدالله بافق که  درسال ۱۴۱۴ هجری قمری توسط استادکاران اصفهان به زیبایی ساخته شده و به بافق آورده شده بود در ورودی آقایان  نصب شد.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه بافق با اعلام این خبر افزود: این درب چوبی پس از ۱۹سال که  در گوشه ای از امامزاده عبدالله نگهداری می شده است  با پیگیری های اداره اوقاف بافق نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت .
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه بافق همچنی از مدیریت جدید اجرایی آستان امامزاده عبدالله بافق خبر داد و افزود: مدیریت  به زودی با معرفی کار خود را آغاز می کند و کفشداری آقایان و بانوان این آستان نیز مورد بهره بردای قرار می گیرد .
فلاح  همچنین  بیان داشت : برنامه های خدام افتخاری خواهران بقعه متبرکه امامزاده عبدالله بافق نیز  به صورت منظم و فعالیت مستمر در محل این مکان مقدس آغاز می شود.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه بافق آمادگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بافق را جهت دریافت راهکارها و نظرات سازنده برای اجرای برنامه های فرهنگی و عمرانی در بقاع متبرکه شهرستان را اعلام کرد.

۶ نظر

 1. عباس می‌گه:

  واقعا باید از هیت امنای امامزاده پرسید علت تاخیر ۱۹ساله چیست یک نصب درب فکرش را بکنید

 2. مهدی بافقی می‌گه:

  نگفتید چرا پس از ۱۹ سال نصب شده؟

 3. علی می‌گه:

  درب قبلی به مراتب از درب فعلی بهتر بود با چه توجیهی اینکار صورت گرفته معلوم نیست

 4. جمالی می‌گه:

  خداوند مرحوم آسید ابوالحسن میرسلیمانی را رحمت کند که دهها بار به اصفهان رفتند تا این درب ساخته شود ومقداری از چوبش را از ده دروند سفلی با چارپا به سختی به بافق آورده و به اصفهان بردند.واقعا آن مرد خدا سخت کوش و آبادگر بود .خدا رحمتشان کند.

 5. کارگران می‌گه:

  درب قدیمی جلوه دیگری به امامزاده می داد و باعث قدمت امامزاده می شد ودر ضمن در ورودی هم با بی سلیقگی اداره با سرامیک ایجاد کفشداری شده که فضای میراثی موجود را از بین برده

 6. بینام می‌گه:

  باعث خوشحالیه که بعد از چندین سال یکی پیدا شد که پیگیر کارا باشه.خیلی دوسش داریم.اجرش با خود امامزاده عبدالله.کاراش رو حساب کتابه.خدا قوت آقای فلاح.