جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳:۵۲ قبل از ظهر

بیش از ۲۵۰۰ متر مربع فضای ورزشی در بافق افتتاح شد

کد خبر: 31303
تعداد بازدیدکننده: 105
تاریخ: ۰۳ آذر ۱۳۹۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، به مناسبت هفته بسیج  با حضور فرماندار ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولان شهرستان بافق و همزمان با سراسر کشور بیش از ۲۵۰۰ متر مربع فضای ورزشی افتتاح و به بهره برداری رسید .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق  در حاشیه افتتاح این سالن‌های ورزشی اظهار داشت: این فضای ورزشی شامل چهار سالن کوچک و بزرگ است که در نقاط مختلف بافق برای حوزه‌های مقاومت بسیج احداث شده است.

“بمانعلی باقیان” عنوان کرد: سالن ۹ دی به مساحت یک‌هزار و ۲۰۰ مترمربع در محل سپاه شهرستان، سالن حوزه فاطمه الزهرا (س) ویژه خواهران به مساحت ۴۵۰ مترمربع، سالن حوزه مقاومت محمد رسول‌الله به مساحت ۴۵۰ مترمربع و سالن ۴۵۰ مترمربعی حوزه شهید قدوسی از جمله این فضاهای ورزشی است.

وی خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از این سالن‌ها در مجموع بیش از ۲ هزار و ۵۵۰ مترمربع برای بسیجیان فضای ورزشی فراهم شده است.

باقیان گفت: برای احداث این سالن‌ها اعتباری بیش از ۸۹۰ میلیون تومان از محل اعتبارات سپاه الغدیر استان یزد، کمک‌های مردمی و ادارات و نهادهای شهرستان و شرکت سنگ‌آهن مرکزی بافق تامین شده است.

گفتنی است، در این مراسم  همچنین  جمعی از بسیجیان ورزشکار بافق به مناسبت هفته بسیج، حرکات ورزشی و نمایشی اجرا کردند.

IMG_1994 IMG_2002 IMG_2041

۲ نظر

  1. شوخ طبع می‌گه:

    ای کاش یه پیست موتور سواری هم به نام بسیجیان می زدند تا ما هم بتونیم از آن استفاده کنیم و دعایش را بفرستیم به جان مسئولین بافق

  2. علی می‌گه:

    یه خرده صبر کنید انشالله با مدیریت فرمانده سپاه پیست موتور سواری هم میزنیم