چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۱:۴۹ بعد از ظهر

سهل انگاری راننده باعث سرقت پژو شد

کد خبر: 3177
تعداد بازدیدکننده: 185
تاریخ: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱

یکشنبه شب حوالی ساعت ۱۲ شب،  که از رویروی داروخانه دکتر زینلی در حال عبور بودم ، حواسم جمع شلوغی جلوی داروخانه شد رفتم جلو تا بپرسم چه اتفاقی افتاده که ماشین پلیس  رسید. چند نفری شروع به توضیح دادن آنچه رخ داده بود شدند، نتیجه صحبتهای جمع این بود که یه جوان معتاد که بافقی هم نبوده  از سهل انگاری یه راننده پژو ۴۰۵  بنام دهقان که سوییچ خودرو خود را بر روی ماشین جا گذاشته بود ، سوء استفاده کرده و فرصت را غنیمت شمرده به محض اینکه صاحب پژو به اتفاق همسر و دخترشان وارد داروخانه شدند ، سوار بر خودرو شده و فرار کرده است. ضمناً کلیه مدارک خورو نیز به همراه یکدستگاه لپ تاپ متعلق به آقای دهقان داخل خودروی به سرقت رفته بوده.
جستجوی پلیس از همان لحظه شروع شد. با مشخصاتی که از سارق داده شد به نظرم آمد که این فرد ، همان شخصی است  که یک ساعت پیش ، برای خرید یکعدد گوشی تلفن همراه به مغازه ام آمده بود. جهت همکاری با پلیس دوربین مدار بسته مغازه ام را در اختیار پلیس قرار دادم و همچنین با همکاری مسئول داروخانه مشخصات سارق نیز به جهت اینکه از همانجا داروی خود را تهیه کرده بود به دست آمد.

بالاخره پیگیری ها در ساعت سه و نیم عصر روز بعد، یعنی دوشنبه ، نتیجه داد و ماشین که به جهت اتمام سوخت در روستای اسفنگ نزدیکی های بهاباد رها شده بود پیدا شد. جالب اینکه این سارق مهربان صرفاً از این وسیله جهت رسیدن به مقصد استفاده نموده و به وسایل داخل ماشین و حتی لپ تاپ موجود اصلا دست نزده است.

علی محمد رنجبر

۴ نظر

 1. محمد می‌گه:

  عجب دزد باحالی بوده.

 2. مصطفی می‌گه:

  دزد هم دزد های قدیم

 3. ستاد هدفمندی یارانه می‌گه:

  نتیجه میگیریم سهمیه بندی بنزین و نیاز به کارت سوخت در کشف سرقت موثر بوده

 4. علی.بهاباد می‌گه:

  آقای رنجبر ظاهرا شما سارق را بهابادی می دانید خیر اصلا این طور نبوده وشخص دزد بافقی بوده والان هم در بازداشت می باشد و منتظر دادگاه می باشد تکذیب می شود خبر خود را اصلاح کنید