سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۱:۵۳ بعد از ظهر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار منصوب شد

کد خبر: 32294
تعداد بازدیدکننده: 30
تاریخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۲

SONY DSC

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، ” عبدالرضا رحمانی فضلی ” در بخشی از این حکم آورده است: امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمانها و دستگاه های کشوری و لشکری استان و بهره گیری از استعداد ها و توانمندی  نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در تحقق برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.
توفیق روز افزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا… العظمی خامنه ای ( مد ظله العالی ) در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

شایان ذکر است طالبی ۴۰ ساله، دارای ۱۶ سال سابقه فعالیت در حوزه معاونت سیاسی و امنیتی بوده است و مسئولیت هائی چون بخشداری، معاونت و سرپرستی فرمانداری و همچنین معاونت و سرپرستی دفتر امور اجتماعی و انتخابات استانداری را بر عهده داشته است. وی در حال حاضر مراحل پایانی تحصیلات خود در مقطع دکتری علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشتی را می گذراند و دارای کارنامه ای موفق در پیگیری و اجرای طرح های مطالعاتی و نگارش کتاب و مقالات علمی است. طالبی همچنین از فرزندان معزز شاهد و دارای سوابق متعدد در فعالیت های اجتماعی و سیاسی می باشد.

«بافق فردا» این انتصاب شایسته را تبریک گفته برای این فرزند برومند بافق آرزوی توفیقات روزافزون دارد.

۹ نظر

 1. جهان می‌گه:

  با سلام تبریک به آقای دکتر طالبی

 2. عباس ابراهیمی خوسفی می‌گه:

  سلام جناب دکتر طالبی تبریک صمیمانه اینجانب و اهالی شهید پرور خوسف را پذیرا باشید

 3. محمد رنجبر بافقي می‌گه:

  من هم از این اانتصاب شایسته خرسند شدم
  بر اقای دکتر طالبی بافقی مبارک باشد
  باعث افتخار بافق هستند
  برهمه بافقیها و علی ابادی ها مبارک باشد

 4. خدابخشی می‌گه:

  به تأسی از رئیس جمهور محبوبم: «… از آن دست‌گیر بنده‌نواز، خالصانه و خاضعانه درخواست می‌کنم این بنده ضعیف خود را از شر کبر و غرور، حرص و بخل و حسد وا رَهاند. خداوندا؛ به تو پناه می‌برم از استبداد رأی، عجله در تصمیم، تقدّم نفع شخصی و گروهی بر مصالح عمومی و بستن دهان رقیبان و منتقدان. بارالها! یاریم کن تا بندۀ مخلصی برای تو و خادم لایقی برای مردم باشم و فراموش نکنم آن‌چه بر پیشینیان رفته است…»
  نقل از محمدعلی طالبی معاون سیاسی استانداری

 5. رضا می‌گه:

  باسلام
  عاقبت به خیری رابرایشان آرزومیکنیم.

 6. م فتاحی می‌گه:

  این انتصاب را به همه مردم خطه دلاور پرور بافق وبهاباد و توابع تبریک میگویم چرا که فرزندی از این دیار انتخاب گردیده که عدل وانصاف را سر لوحه کارهای خود قرار خواهد داد ومثل بعضی از از مسئولین قبلی به منطقه وشهر خودش تنها فکر نخواهد کرد

 7. رنجبر بافقي می‌گه:

  به روح بلند شهیدان والا مقام اسلام که با شهادت خود عمر با عزت به ما بخشیدند درود می فرستم

 8. خدابخشی موری آبادی می‌گه:

  جناب اقای دکتر طالبی ضمن تبریک در خصوص انتصاب شایسته حضرتعالی ،مواظب باش که همیشه قرار نیست بر این منصب مانده گار باشی “چون بالا میروی با اطرافیان مدارا کن زیرا وقتی پایین می ایی از کنار آنها خواهی گذشت ” خدا رحمت کند پدر بزگوارتان شهید طالبی را. ضمنا طالبی موری آبادی هستند نه علی آبادی

 9. بابابرقی می‌گه:

  خدا را شکر حق به حقدار رسید