سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۶:۱۷ قبل از ظهر

پاسخ مدیر اجرایی آستان مقدس امامزاده عبدالله بافق به خبر منتشر شده در «بافق فردا»

کد خبر: 32316
تعداد بازدیدکننده: 120
تاریخ: ۲۶ آذر ۱۳۹۲

در پی درج خبری در «بافق فردا» با عنوان«بخشی از آئینه کاری سقف بارگاه امامزاده عبدالله بافق فرو ریخت » و در خواست این پایگاه خبری برای شفاف سازی علت این تخریب،مدیر اجرایی آستان امامزاده عبدالله بافق پاسخی به این سایت ارسال نموده که عینا منتشر و قضاوت در خصوص خبر و جوابیه را به افکار عمومی واگذار می کنیم.

225

۱۳ نظر

 1. خادم افتخاری می‌گه:

  حرف حساب گله نداره . بافق فردا بدون تحقیق خبر پراکنی نکن.

 2. بافقی می‌گه:

  چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. از سایت بافق فردا تشکر میکنم بابت درج خبرهای بروز شهر.
  آقای رضایی پور اگر شما واقعا در مدیریت داخلی سر رشته دارید چرا…

 3. دهستانی می‌گه:

  آقای خادم افتخاری که فکر کنم از طرف همین آقای رضائی پور هستی من پنجشبه نماز امامزاده بودم در رواق ورودی حرم نماز میخواندم که در موقع نماز خواندن صدای استفاده از پیکور در حرم واضح به گوش میرسید همه شاهدن چرا دروغ میگیوئید شما در امامزاده خادم افتخاری هستید و دورغ میگوئید والا زشته است بافق فردا حقیقته را گفته حقیقت هم تلخه اگه راست میگفتند چرا زودتر جواب ندادند چرا شبانه درست کردند هم ائینه کاری را و هم داخل گنبد را چرا هیچ مسئولی پاسخ نداد چرا چرا چرا ؟ جواب بدید دیگه

 4. امین می‌گه:

  سلام حالا که صداقت مدیر امامزاده را دیدید کارهای در حال اجرای آنرا هم((مانند شروع فاز دوم پروژه جلو آستان)) اطلاع رسانی کنید

 5. خادم افتخاری می‌گه:

  برادر گرامی جناب آقای دهستانی . خیلی عجول هستید . من خودم هم صدای پیکور و کار کردن را شنیدم . کارگران هر روز از صبح تا شب کار می کنند . من گفتم خسارت آن چنانی نبوده که بافق فردا بخواهد آن را در بوق و کرنا بکند . مطمئن باشید غرض شخصی عده ای جاه طلب که اکنون در امور آستان مقدس هیچ گونه جایگاهی ندارند این چنین خبر رسانی می کنند.

 6. محسن می‌گه:

  بافق فردا اطلاع رسانی حق مردم است باشجاعت باید تحولات امامزاده عبد الله به مردم گزارش بشه از جمله میزان در آمد ها و نحوه خرج کردن چرا گزارش نمی دهند؟

 7. عیسی می‌گه:

  اقای خادم افتخاری این جمله خیلی عجول هستید .یعنی چه .بنده هم همان ساعت صدای پیکور را از داخل گنبدشنیدم اگر رفاقتی بین شما و مسول امامزاده هست به خودتان مربوطه همه خدمتگزاران آستان را با خودتان مقایسه نکنید و حقیقت را بگویید

 8. موسی می‌گه:

  اقای رضایی پور داخل سایت خبری امامزاده عبدالله (ع) از اغازچنین پروژهمهمی بر روی پشت بام مخبری ندادید پس از سایت خبری بروزی چون بافق فرداتوقع نداشته باش اگر دست وپاتون را گم کردید و بیانیه دادید…..

 9. امین می‌گه:

  اطلاع رسانی حق مردم است نه اینکه فردی مغرض و زهر خورده خبری را از روی غرض بدهد و مسئول سایت بدون تحقیق آنرا روی سایت بیاورد

 10. حاج آقا می‌گه:

  وقتی چیزی اتفاق افتاده و خبرش منتشر شده مدیر اجرایی چه چیزی رو میخواد پیگیری حقوقی بکنه؟
  خودشون که نوشتن اصل خبر دروغ نبوده و بر اثر بی دقتی آیینه کاری گنبد فروریخته؛ مردم هم که میخوان اطلاع رسانی بشه نه پنهونکاری پس تشویش اذهان عمومی دیگه چه صیغه ایه؟
  فقط لطف کنید بیشتر از اینا مواظب آثار تاریخی و مذهبی شهرباشین ممنون

 11. رنجبر بافقي می‌گه:

  سلام دوستان
  کار رسانه انتشار اخبار و حوادث جامعه در اولین فرصت است و رسانه جز انتشار حوادث و اطلاعات کار دیگری ندارد
  یک سر سوزن نباید به بنای امامزادهاسیبی برسد
  نه اینکه مقداری از گچ بری ان بیفتد
  ما حامی بافق فردا هستیم

 12. دهستانی می‌گه:

  آقای خادم افتخاری دوباره هم دارید انکار می کنید جای تعجب است بسی ،معلوم کارگران هرروز صبح تا شب کار می کنند اما کار کردن در گردترین گنبد جهان نباید انجام میپذیرفته است و با افراد خاطی باید برخورد کنند هرکسی می خواهد باشد بافق فردا هم اطلاع رسانی کرده همانگونه که هفته نامه افق کویر اطلاع رسانی نموده است آقای رضائی پور با زبان تهدید جلو آمده است که از یک جوان ۲۷ و۲۸ ساله که نیروی شرکت شایان مهر سنگ اهن بافق است و تا جایی که بنده کسب اطلاع نموده ام حکم رسمی بعد از بیرون نمودن هیئت امناء و افراد پاک وصادق ندارد و یک عامل رئیس اوقاف در امامزاده عبدالله می باشد که هیچ گونه سابقه اجرائی هم ندارد در ضمن اینجور که بیان کردید و بعد از دست دادن موقعییت معلوم میشه واقعا خجالت دارد به اعمال خود فکر کنید نه به فکر فریب مردم باشید که بگید اتفاقی نیفتاده است.

 13. مهدی می‌گه:

  باور کنید این موضوع اینقدر مهم نبوده، که اینگونه لازم باشه به اون پرداخته بشه.
  از همه دوستان خواهشمندم انصاف داشته باشند.