شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۷:۲۷ بعد از ظهر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد، جوانترین معاون سیاسی کشور است

کد خبر: 32562
تعداد بازدیدکننده: 147
تاریخ: ۳۰ آذر ۱۳۹۲

IMG_1605

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، ” سید محمد میرمحمدی ” روز شنبه در مراسم تقدیر از معاون پیشین و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی جدید استانداری یزد، اظهار داشت: حضرت امام خمینی (ره) نمونه بارز کسی است که با پایان عمرش همچنان به وظایف خود نسبت به نظام، ادای دین می کند.
وی افزود: منش، شخصیت، کرامت، مهربانی، کمالات و محبت بنیانگذار جمهوری اسلامی است که احساس وظیفه در حفظ نظام را در مسئولان بوجود آورده است.
استاندار یزد در ادامه حوزه معاونت سیاسی را حوزه ای بسیار گسترده دانست و گفت: مسئولیت در این حوزه بسیار سخت است.
جلب مشارکت مردم در فعالیت های سیاسی یکی از مهمترین وظایف حوزه سیاسی است
وی یکی از مهمترین وظایف حوزه سیاسی را جلب مشارکت مردم در فعالیت های سیاسی و امنیتی بیان کرد و افزود: هر چه نزدیکی و یگانگی با مردم بیشتر احساس شود، آرامش و همکاری بیشتری در جامعه حاکم خواهد شد.
میرمحمدی با اشاره به اینکه باید توجه به انتظارات مردم در اولویت کارها قرار گیرد، خاطر نشان ساخت: حضور مردم در عرصه های ۸ سال دفاع مقدس و بسیج نشان دهنده علاقه مندی مردم در راستای مشارکت در فعالیت های سیاسی و امنیتی جامعه است.
وی نکات مهم در عرصه جلب مشارکت مردمی را شکل گیری سیر مشخص، تنظیم روابط و توجه به آحاد مردم جامعه عنوان کرد.
مدیران استان باید الگوی قانون مداری باشند
امنیت مبحث بعدی عالی ترین مقام اجرایی استان بود که در این خصوص با اشاره به اینکه امنیت را همه مردم خواستارند، اظهار داشت: مدیران استان باید الگوی قانون مداری باشند که با رعایت آن تبعیض دیگر وجود ندارد.
تضارب آرا، خرد جمعی را به دنبال دارد
وی در بخش دوم از سخنان خود، اظهار داشت: مباحث سیاسی نباید با احساسات همراه باشد بلکه جریانات سیاسی باید معرف نوع تفکری باشد که به نظام مقدس جمهوری اسلامی کمک کند.
استاندار یزد با اشاره به اینکه همه جریانات سیاسی تحکیم وحدت ملی را باید مد نظر خود قرار دهند، گفت: تضارب آرا، خرد جمعی را به دنبال دارد.
وی گفت: منش، رفتار، روابط اجتماعی و اخلاق مردم باید تجلی بخش دارالعباده و دارالعلم بودن استان یزد باشد.
استفاده بهینه از انرژی های خورشیدی و حل مشکل فاضلاب استان از دیگر نکات مهم مورد اشاره این مقام مسئول بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار داشت: “محمد علی طالبی” از خصوصیات بارزی همچون فرزند شهید بودن، تجربه کار در وزارت کشور، تحصیلات مرتبط، جوانی، شایستگی، وقار و متانت برخوردار است که دلیل انتخاب من به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری می باشد.
استاندار یزد در پایان از تلاش های ” غلامحسین دشتی ” در چهار سال خدمت خود در معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تقدیر و برای طالبی در سمت جدید خود آرزوی موفقیت کرد.

۱ نظر

  1. عباس ابراهیمی خوسفی می‌گه:

    تبریک به ایرانی ها