دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷:۳۲ قبل از ظهر

با تربیت متخصصان متعهد به سوی آینده ای امیدوار و روشن گام برداریم

کد خبر: 32586
تعداد بازدیدکننده: 40
تاریخ: ۰۱ دی ۱۳۹۲

جناب آقای رحیمی نژاد مدیرکل محترم  اداره کل آموزش و پرورش استان یک گزارش کلی  از رتبه دانش آموزان استان یزد در پذیرش کنکور سراسری به مردم شریف دارالعباده ارائه نموده اند.

خیلی بجا و شایسته است مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان  بافق هم برای آگاهی عموم مردم شریف شهرستان  بافق اطلاعیه ای در مورد  تعداد دانش آموزان پسر و دختر که در سال گذشته در کنکور سراسری شرکت داشته اند و در صد قبولی ایشان در دانشگاههای معتبر کشور در رشته های مختلف را منتشر نمایند تا با داشتن اطلاعات دقیق تر بتوانیم آسیب شناسی کرده و با کمک مسئولین شهر و معلمین دلسوز و خانواده ها  قدمی در راستای پیشرفت علمی جوانان دیار مان برداریم.

با نگاهی به گذشته می بینیم در روز گار قدیم که امکانات هم خیلی محدود بود ما در عرصه علمی حرف هایی برای گفتن داشتیم .

اما امروز با داشتن امکانات بیشتر موفقیت لازم در زمینه علمی شهرمان نداریم و دانش آموزان بافقی درخشش چندانی  در کنکور سراسری ندارند .

باشد تا با شناختن عیب و نقص کار خود عیب ها را برطرف نموده و با تربیت متخصصان متعهد به سوی آینده ای امیدوار و روشن گام برداریم.

با آرزوی سلامتی برای تمام زحمت کشان عرصه آموزش و پرورش.

علیرضا رنجبر بافقی

۳ نظر

 1. محمد رضا می‌گه:

  در شهرستان بافق عواملی در افت کنکور تاثیر گذار است از قبیل ضعف مدیریت در تقسیم منابع مالی وسرمایه گذاری ننمودن در بخش آموزش ودلگرم نبودن مدیران ومعلمان به ویژه در دوره متوسطه وحقوقهای میلیونی شرکت سنگ آهن در حالی که معلم با حقوق بخور ونمیری زندگی می کندوپدر دانش آموز وضعش از معلم بهتر است، با عث شده است دانش آموزان بخصوص پسر ها در س نخوانند وبافق از ۱۴شهرستان مقام۱۲را کسب کند .

 2. شمع بیزبان می‌گه:

  سال ۷۵ که من یزد درس می خوندم دبیرستان ما تا ساعت ۱۲ شب در اختیلر دانش اموزان بود و دانش اموزان یزدی در سالن مطالعه درس می خواندند و در بهترین دنانشگاه هم پذیرفته می شدند
  ایا دبیرستان نمونه بافق هم تا ۱۲ شب در خدمت دانش اموزان است؟

 3. MehD می‌گه:

  جناب آقای رنجبر عزیز
  وقتی دانش آموزان امروزی سد کنکور رو در برابر خود نمی بینند و متاسفانه خیلی راحت با هر سطح علمی میتونن از دانشگاههای شهرمون مدارک بالای مهندسی رو بگیرن و متاسفانه مدرک بافق و دانشگاه های بزرگ هم برای سرکار رفتن توفیر چندانی نداره چه جوری انتظار دارید که برای رفتن به دانشگاه های دیگه زحمت بکشن؟؟؟