سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۲:۵۰ بعد از ظهر

مدیر آموزشگاه امید : امروز بهترین و شیرین ترین روز در دوران خدمتم بود

کد خبر: 32858
تعداد بازدیدکننده: 211
تاریخ: ۰۵ دی ۱۳۹۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، فرماندار بافق به همراه معاون و بخشدار مرکزی در آئینی از آموزشگاه استثنایی امید بافق بازدید کرد.

در این بازدید که دو ساعت به طول انجامید فرماندار و هیات همراه از نحوه آموزش ، دانش آموزان و فضای آموزشگاه بازدید و در جریان فعالیت این مرکز قرار گرفت.

“مهدی خاوری” پس از بازدید در نشستی که با معلمان این آموزشگاه داشت ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و فعالیت آنان در بحث آموزش افراد خاص ،راضی بودن به رضای الهی، دعا در سختی و راحتی و صبر در بلا را خصایلی برشمرد که اگر در فردی باشد، پروردگار متعال خیر و برکت دنیا و آخرت را برایش فراهم می آورد.

فرماندار بافق گفت: معلمان، مربیان و فعالان این عرصه با عشق وعلاقه وافر کار می کنند و همواره دستی از غیب به یاریشان می شتابد.

وی ضمن تاکید بر احیای امر خیری در برطرف کردن مشکلات این آموزشگاه و دانش آموزان این مرکز تصریح کرد : باید از پتانسیل انسانی موجود در بافق و خارج از شهرستان جهت رفع نیازهای آموزشگاه و ارتقاء فضای آموزشی اقدام نمود.

خاوری شکوفایی استعدادهای دانش آموزان معلول در حوزه های هنری و فرهنگی را ستودنی توصیف کرد و گفت :اگر دست تقدیر این بوده که این کودکان از یک نعمتی محروم شوند خداوند برکات زیادی را در وجو این عزیزان خلق کرده است .

مدیر آموزشگاه امید بافق در پایان ضمن قدردانی از حضور فرماندار و هیات همراه گفت: طی ۲۳ سال خدمت در این آموزشگاه حضور شما مسئولان باعث دلگرمی همکاران و خوشحالی دانش آموزان شد که یکی از بهترین و شیرین ترین روزها طی دوران خدمت در این آموزشگاه برای ما بوده است.

“بتول قویدل” با اشاره به فعالیت و عملکرد این آموزشگاه گفت: مجتمع آموزشی دانش آموزان استثنایی امید بافق با ۱۷ نفر کادر آموزشی دارای ۴۲ دانش آموز استثنایی دختر و پسر است که ۵ نفر آنان در مقطع راهنمایی کم توان ذهنی اند و مابقی دانش آموز در مقاطع مختلف ابتدایی از معلولیت های ناشنوایی ، کم توان ذهنی و معلولیت جسمی و حرکتی رنج می برند.

IMG_2933 IMG_2958 IMG_2985 IMG_2993

۴ نظر

 1. فتاحی می‌گه:

  از زحمات ودلسوزیهای معلمین وکادر اداری ومسئول این آموزشگاه کمال تشکر را داریم اجرتان با خداوند

 2. طباطبایی می‌گه:

  سلام و خدا قوت به تمامی خدمتگزاران در عرصه ی آموزش و پرورش استثنایی که اگر برکتی در زندگی مامعلمین استثنایی است از برکت وجود ایندانش آموزان است

 3. احسان می‌گه:

  با سلام. به این بزرگواران خسته نباشید عرض میکنم و از درگاه خداوند متعال برای تمام این عزیزان طلب صحت و سلامت، بهروزی و اجر معنوی می کنم.
  همچنین از آقای فرماندار و تیم کاریشون (معاون، بخشدار و …) بایت انجام اینچنین اعمال خداپسندا نه و زیبا، بسیار ممنون و سپاسگزارم.

 4. عليرضا بلنديان می‌گه:

  در دنیای پرهیاهوی امروز فضاهایی است که در عین گمنامی خدمت بزرگی انجام می دهند.یکی از این فضاها همین آموزشگاههای استثنایی است.علم آموزی و تربیت چهل و دو دانش آموز استثنایی توفیقی است که نصیب مدیر و معلمان این آموزشگاه شده است.خداوند به ایشان خیر دنیا و آخرت عنایت فرماید.