جمعه ۳۰ام مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۳:۲۱ بعد از ظهر

خیرین مدرسه ساز در روستاها مشارکت نمایند

کد خبر: 32881
تعداد بازدیدکننده: 64
تاریخ: ۰۶ دی ۱۳۹۲

دهیار روستای بساب بافق:

خیرین مدرسه ساز در روستاها مشارکت نمایند

دهیار روستای بساب بافق، با اشاره به انجام بهسازی فضای آموزشی دبستان شهیدمصطفی خمینی این روستا، توجه بیشتر  مسئولین و خیرین به مدارس روستایی را خواستارشد.

IMG_1000008769

داود ایزدی یزدان آبادی، در گفت و گو با خبرنگار بافق فردا، اظهارکرد: بهسازی فضای آموزشی و تجهیز دبستان شهید مصطفی خمینی بساب شامل رنگ آمیزی، موکت فرش کف، خرید بخاری جدید و غیره انجام شد.

دهیار روستای بساب بافق، ادامه داد: برای بهسازی و تجهیز این دبستان بیش از ۲۵ میلیون ریال از طریق اعتبارات دهیاری و بخشی نیز از سوی آموزش و پرورش و بخشداری بخش مرکزی بافق هزینه شد.

وی با اشاره به ضرورت توجه بیشتر مسئولین به مدارس روستایی، افزود: تعمیر بخشی از ساختمان و محوطه سازی فضای بیرونی، خرید آبسردکن و ساماندهی سرویس های بهداشتی، خرید و تجهیز وسایل ورزشی و کمک آموزشی از برخی دیگر نیازهای این واحد آموزشی است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت اعتبارهای تخصیص یافته به دهیاری شایسته است خیرین مدرسه ساز نیز در این زمینه مشارکت نمایند.

دبستان شهید مصطفی خمینی روستای بساب بافق در ۶ پایه تحصیلی دانش آموز دارد.

روستای بساب از توابع منطقه سبزدشت شهرستان بافق است.

IMG_113277

۲ نظر

  1. رضا says:

    باسلام.
    امیدوارم خیرین بالاخص خیرین همان منطقه وبخشدار محترم به این جوان فعال وتوانمند کمک نمایند.
    آقاداوود خدا به شماتوان دهد.

  2. اقای داوودایزدی ازخدامی خواهم درراه کمک رسانی به مردم منطقه به شمایاری دهدمن ازطرف اهالی روستای دهنودشت برای شماآرزوی توفیق دارم

نظرتان را بنویسید