شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۲:۲۲ بعد از ظهر

ارتقای کمربند ۳۴ تکواندوکار خردسال و نونهال بافقی

کد خبر: 32927
تعداد بازدیدکننده: 95
تاریخ: ۰۷ دی ۱۳۹۲

رئیس هیئت تکواندوی بافق خبرداد:

 ارتقای کمربند ۳۴ تکواندوکار خردسال و نونهال بافقی

رئیس هیئت تکواندوی بافق، از ارتقای کمربند ۳۴ ورزشکار خردسال و نونهال بافقی خبرداد

IMG_10005609.jpg1

محمدرضا فتاحی، در گفت و گو با خبرنگار ما، اظهار کرد: تعداد ۳۴ نفر از تکواندو کاران بافقی در آزمون کشوری اعطای کمربند در شهر یزد موفق به کسب کمربند قرمز شدند.

رئیس هیئت تکواندوی بافق، ادامه داد: اعطای کمربند در این آزمون با حضور نماینده فدراسیون تکواندو کشور، هیئت تکواندوی استان و ۲ نفر از اساتید استان یزد انجام شد.

فتاحی با اشاره به فعالیت ۲۵۰ ورزشکار تحت نظر این هیئت، بیان کرد: بیش از ۲۰۰ تکواندوکار مرد و نزدیک به ۵۰ زن زیرمجموعه این هیئت به این ورزش می پردازند.

وی با تقدیر از تلاش های دبیر این هیئت، افزود: هیئت تکواندوی بافق در زمینه  پرورش ورزشکاران پایه برنامه ریزی های خوب و مطلوبی داشته است.

وی استعداد ورزشکاران بافقی در این رشته را بسیار خوب دانست و خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی و تامین امکانات مورد نیاز آینده درخشانی پیش روی ورزشکاران نوجوان و نونهال بافقی است.

آزمون اعطای کمربنده ۶ آذر در شهر یزد برگزار و ۴۲ تکواندوکاران خردسال و نونهالان بافقی در این آزمون  شرکت کردند.

۵ نظر

 1. رضايي.هيات اسكيت می‌گه:

  آقای فتاحی دست مریضاد.خسته نباشید.انشا الله با زحمات شما و مربی دلسوز این رشته جوانانمون درسطح کشور مطرح بشن

 2. معلم می‌گه:

  با سلام آقای رضایی مریزاد درست است . جمله دعایی یعنی به قول خودمان نریزد .مثل کج دار ومریز

 3. رضايي می‌گه:

  معلم عزیز ممنون از توضیحاتتون حتما ازین به بعد یادم میمونه.البته یه جایی دیدم اینطور نوشته بود امامن هرچه دارم ازمعلمان محترم ودلسوزم یاد گرفتم حتما همینطوره که شما میگین بازم ممنون

 4. رنجبر می‌گه:

  من به نوبه خودم از اساتیدومربیان پسرم که برای دریافت کمربند قرمز واقعا زحمت کشیدند تشکر و قدر دانی میکنم

 5. سعید می‌گه:

  با تشکر ازرئیس هیئت تکواندو آقای فتاحی و مربی دلسوز استادعلیزاده و دبیر هیئت تکواندو آقای جلیل حاجی حسنی که تمام وقت خودرا جهت آموزش این آینده سازان صرف می کنند. در زمان امتحان کمربند قرمز کشوری از تکواندو کاران در محل خانه تکواندو یزد حضور داشتم و شاهد بودم در محلی که از تکواندو کاران آزمون می گرفتند امکاناتی نبود که از آن بتوان بهره برد و این خردسالان در هوای سرد و بیرون از سالن به تمرین می پرداختندبا توجه به امکاناتی که در ورزشگاه تختی بافق داریم مسئولین محترم ورزش بافق پیگیری نمایند تا مسابقات و آزمونها ی ارتقاءکمربند در این شهرستان انجام پذیرد