شنبه ۵ام فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۳۳:۳۳ قبل از ظهر

پته فیروز کریمی روی آب اما دیر تر از دیر

کد خبر: 33093
تعداد بازدیدکننده: 155
تاریخ: ۱۰ دی ۱۳۹۲

;kkh

دوست عزیزمان آقای حسین برزگری مطلبی کامل و جامع را درباره حواشی برنامه ۹۰ این هفته نوشته اند اما چند نکته که شاید بی ارزش نباشد.

آقای کریمی چندین دفعه قول صعود تیم سنگ آهن بافق را به لیگ برتر را دادند یک از این قول های پوچ در نیمه شعبان سال ۱۳۹۱ بود ، در جشن شادی گل نرگس که به میزبانی شرکت سنگ آهن با حضور هنرمندان کشوری در محل سالن امام علی(ع) آهنشهر برگزار شد این مربی بعد از اینکه پشت تریبون رفت گفت من به شما مردم بافق قول میدهم سال آینده به لیگ برتر صعود کنیم و جشن صعود را در همین جا بگیریم.

یکی دیگر از این قول های گول زننده کریمی ، بعد از شکست در مقابل تیم نساجی مازندران در بافق بود، هنگامی که بعد از شکست تماشاگران بافقی در بیرون ورزشگاه ایستاده بودند و از شکست های پی در پی شاگردان کریمی دلسرد شده بودند فیروز خان ار داخل رختکن بیرون آمدند و گفتند ما به لیگ برتر خواهیم رفت…!!!!

قول های دروغینی که فقط محض ریش خند کردن ما بود و بس…!

باشگاه سنگ آهن هم کاملا در اختیار این مربی بود، در انتخاب بازیکن ،کادر فنی و … هیچ کس جرات دخالت در کار این مربی مظلوم نما را نداشت!!! همه تابع او بودند و دلخوش به صعود به لیگ برتر و کریمی هم هر روز به ما قول های زیبایی میداد و در حالی که تیم های شهر دیگر در حال جذب بازیکن و آماده سازی بودند کریمی پی وعده دادن یا جذب بازیکن هایی بود که در آخرهای سن بازی بودند.

کریمی در کلیپی که در برنامه ۹۰ پخش شد گفته: ما بازیکن های تیم ملی را به بافق آوردیم…! آری بخدا او راست میگوید؟!! او عباس آقایی را آورد که تعداد بازی های ملی اش احتمالا به دوتا نمی رسد و از نیم فصل دوم بافق را ترک کرد، یا مجتبی انصافی را آورد که ما حصل تلاش او برای ما دو گل به خودی بود ، یا پسر خودش ،عباس کریمی را به بافق آورد که حتی برای یک مرتبه هم نامش جزو ۱۸ نفر اصلی نبود یا مسعود ابطحی که مثلا مهاجم اصلی تیم بود و یک در میان مصدوم بود یا امیر آبی و حمید شرکه العباسی و معصومی بارانی که فقط اسم آنها را فهمیدیم…

فیرور کریمی خیلی زرنگ تر از این حرف ها است، او بار خود را در بافق بست، این مربی که در به در پی باشگاه بود و هیچ باشگاهی حاضر نبود تیم و سرمایه خود را به این مربی بدهد اما مدیران باشگاه سنگ آهن به او اعتماد کردند و اختیار کامل به وی دادند و در آخر ضربه ای از او خوردند که شاید از جراحت همین ضربه قید تیم داری در فصل آینده لیگ دسته یک را زدند.

حالا هم فیروز خان با یک ظاهر مظلوم با مجری برنامه ۹۰ آنچنان مصاحبه میکند که انگار ما بافقی ها به او بدهکاریم نه او که با سرمایه بیت المال و باشگاه سنگ آهن سفره اطعام طویل و درازی برای خود، آشنایان، فامیلان و بازیکنان نمک پرورده بی تیم، فوتبال تمام شده پهن کرده بود(خوب است بدانید اکثر بازیکنانی که وی به بافق آورد قبل از آمدن بی تیم بودند حالا هم همچنین)

ولی این دنیا بد دنیایی است ، خیلی از بازیکنان که بر حسب آشنایی با کریمی به بافق آمدند و یا نیمکت نشین بودند یا مصدوم و یا با ورود پیروانی فرار کردند و رفتند حالا طلبکار شده اند و چند ماهی است پی شکایت و شکایت کشی برای مطالبه باقی مانده قرارداد های خود هستند در حالیکه خودشان هم میدانند که بیش از حقشان و خیلی بیش از آن برده اند و میل کرده اند و به ریش ما بافقی ها خندیدند!!!

کریمی تا به حال موفق شده دو تیم شاهین بوشهر و پیکان را از لیگ برتر به لیگ دسته یک پس بترقاند!!! و سقوط تیم سنگ آهن به لیگ دسته دو با هنرنمایی ایشان دور از دسترس نبود و خدا پدر افشین پیروانی را بیامرزد که جلوی سقوط تیم سنگ آهن بافق را گرفت.

امیدواریم آقای تفکری محکم و استوار جلوی این مربی بایستد و از حق باشگاه کوتاه نیاید به هرحال کریمی خود بار خود را از بافق بسته و رفته و رویای صعود به لیگ برتر را به دل مانشانده اما روشن سازی عمل های وی میتواند چهر حقیقی وی را مشخص نماید.

هر چند حالا بعد از گذشت حدود یکسال خیلی دیر شده اما هر وقت ماهی را از آب بگیری تازه است و اگر با اطلاعات آقای تفکری دست او رو شود ماهی که هیچ شاه ماهی گرفته اند.

محمد حسام نصیرزاده بافقی

۱۱ نظر

 1. بافقی می‌گه:

  حسام جان دوست عزیز تو چه خبر داری از پشت پرده این برنامه ها همه دستشون توی یک کاسه هست حالا تو داری سنگشون را به سینه میزنی

 2. منتقد و شاکي می‌گه:

  بی برنامهو بی اصول.در ضمن باشگاه سنگ آهن از جیب باباش که خرج نکرده که حالا ناراحت باشه.اونایی که باید منفعت میبردن بردن گرچه الان همونا شاکی هستن و مدافع حقوق مردم بافق!!!

 3. بافقی می‌گه:

  تا اون کریمی هم فهمیده بود بافقی ها را میشه ریشخند کرد.وای به حال شما مسئولین مربوطه.یکی از ضربات محکم این مدیریت به تیم های شهر جذب نیروهای قوی و فشل کردن تیم ها بود.

  • mohsen می‌گه:

   آقای امیرمحمد بحث سر کلاه برداری فیروز کریمی و مدیریت ضعیف تیم سنگ آهن است نه دلیل تیم داری مگه نمی بینی نویسنده ذکر کرده ”
   در آخر ضربه ای از او خوردند که شاید از جراحت همین ضربه قید تیم داری در فصل آینده لیگ دسته یک را زدند. ”

   موضوع نامردی فیروز کریمی و دفاع از حق بافق است
   پاشو از خواب عزیز

 4. امیرمحمد می‌گه:

  همش انتقاد انتقاد
  پول سنگ آهن هم مال بابای شما هم نبوده که اینجوی غصشو میخوردید نزدیک به یک میلیارد خرج کنگره وحشی شد هیچی اعتراض نکرد حالا اعتراض کن شدید همه تیم ها دارند از دولت میخورند و خرج میکنن سنگ آهنم که ما دولته بزارید بده به ماچه اینجا خرج نمیشد یکجای دیگه حدادقل یک سال نام بافق در خبرها بود …

 5. دوست می‌گه:

  محمد حسام دوستت دارم

 6. بافقی می‌گه:

  اقای امیرمحمد خان گنگره وحشی بافقی باعث شد تا نام بافق چه در کشور بلکه در بعضی کشورهای مثل امریکا لندن و…برده بشه و وحشی بافقی جهانی شود حالا تو فوتبال و تیم داری سنگ آهن چه نتیجه ای داشت بجز اینکه همش بدنامی وحالا هم شکایت و…داشته است

 7. برزگر می‌گه:

  ورزشکاران بافقی برای دوتا توپ پیش خدا میرن ولی میلیارد میلیارد تومان وبی حساب وکتاب حروم میشه وای بر کسانی که این کارها را می کنند.

 8. شهید می‌گه:

  حسام جان دوستتدارم دست مریزادعالی بود

 9. دلسوز می‌گه:

  من با بافقی موافقم.امیر محمد خان شما خرج کنگره وحشی بافقی را با بریز بپاش های فوتبال مقایسه میکنین.این کجا و آن کجا.امثال کنگره وحشی بافقی باید سالانه برگزار بشه و برای همه بزرگان شهرمون.کسانی هم که به اسم تیم داری و بازیکن و … حق کارگرای زحمت کش و مردم شهر را بالا کشیدن بدونند که زمونه همیشه به کام اونا نمیمونه و خدا جای حق نشسته