چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۶:۵۲ قبل از ظهر

دیدار شورای اسلامی روستای همسک با مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق

کد خبر: 33195
تعداد بازدیدکننده: 119
تاریخ: ۱۲ دی ۱۳۹۲

DO3P1496

اعضاء شورای روستای همسک به همراه تعدادی از اهالی این روستا با مدیرعامل شرکت سنگ اهن مرکزی دیدار کردند . در این دیدار  دو نفر از پداران شهید که از بازنشستگان شرکت نیز بودند حضور داشتند .در ابتدا رئیس شورا روستای همسک از وقتی که مدیریت شرکت در اختیار اهالی این روستا قرار داده  تشکر کردند ، وی زحمات و کارهای مدیرعامل را در زمینه توسعه شهرستان مشهود دانست و به نمایندگی از روستا ی همسک  از مدیر تشکر و قدردانی نمود.

آقابابایی با بیان اینکه روستای همسک  ۹ شهید تقدیم انقلاب نموده است افزود این روستا در ۷۰ کیلومتری شهرستان و در  منقطه ای با اب و هوای خوب قرار دارد  و آمادگی این روستا را برای پذیرایی از کارمندان شرکت اعلام نمود . وی همچنین با توجه به اینکه ۵ کیلومتر از جاده این روستا هنوز خاکی است و با توجه به اینکه هزینه آسفالت ان تهیه شده است از مدیرعامل شرکت خواست در زمینه زیر سازی جاده برای آسفالت مساعدت نمایند.

DO3P1494

 در ادامه این جلسه مدیرعامل شرکت سنگ اهن بافق  به اهالی خیر مقدم گفت و از اینکه میزبان  دو پدر شهید است ابراز  خوشحالی کرد. وی افزود شهدا با بصیرت در جبهه ها حضور یافتند  این نظام با تمام وجود به شهدای خود افتخار می کند  و جامعه باید شخصیت شهدا را واکاوای کند و به جوانان بیاموزد که شهدا چه کار بزرگی کردند  تا شخصیت آنها الگوی جوانان  باشد.

وی  بیان  کرد  آنچه شهدا از ما انتظار دارند، ادامه دادن راه آنها است و شهدای عزیز در آن دنیا شفیع کسانی می‌شوند که راه آنان را ادامه داده‌اند.

عسکری  گفت: بنا داریم علاوه بر تهیه مکان مسکونی در  مناطق مختلف گردشگری  در کشور برای کارمندان ،در روستاهای نزدیک شهرستان مانند همسک که دارای آب و هوای بسیار خوب در فصل گرمای تابستان است  مکانهایی  را برای استراحت و آسایش کوتاه مدت همکاران فراهم نماییم  تا آنها  در پایان هفته ای  پرتلاش بتوانند  همراه  خانواتده در این مناطق خوش اب و هوا استراحت نمایند .

عسکری در پایان با توجه به در خواست کتبی شورای همسک در زمینه زیر سازی ۵ کیلومتر جاده قول مساعد داد که تا پایان سال این کار انجام شود.

خبرنگار بافق فردا : یزدانی

۱ نظر

  1. کارخانجات می‌گه:

    خواهشمندیم اگه میشه از کارخانجات تعمیرات لکوموتیو بافق هم دیدن کنید ولی اینجا پولی نیست که به کسی بدن .