چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲:۲۵ قبل از ظهر

آشنایی با فعالیتهای پویانمایی در بافق

کد خبر: 3329
تعداد بازدیدکننده: 279
تاریخ: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱

بنا به درخواست سایت بافق فردا و برای آشنایی بیشتر خوانندگان عزیز با فعالیتهای پویانمایی در بافق به عرض می رساند:

شرکت تعاونی پویانمایی پویآفرین صبح فعالیت خود را ازحدود دوسال پیش بر پایه تولیدات پویانمایی سه بعدی با عضویت در مرکز رشد علم وفناوری بافق آغاز نمود که به لحاظ تخصصی بودن کار و عدم وجود نیروی متبحر در این زمینه از همان روزهای اول، مجموعه اقدام به استعداد یابی و تربیت نیروی انسانی نمود .

گستردگی این حرفه در زمینه های  تولیدات بصری مجازی ازجمله فیلم وانیمیشن ، تیزرهای تبلیغاتی ، مدل های سه بعدی ، بازی های رایانه ای و موبایل  ، جلوه های ویژه سینمایی، تولید پکیچ های آموزشی ، مذهبی ،علمی ،  ، کودک وغیره می باشد و به لحاظ نوع حرفه، خاص بوده و در ایران نوپا می باشد . خروجی این فعالیتها که عمدتا برای صداو سیما، مراکز فرهنگی وهنری دولتی و غیر دولتی ، صنایع وبازار عام جامعه به عنوان بازار هدف می باشد می توان نام برد. این حرفه به لحاظ نیاز جامعه و هنری بودن و و به عنوان یک ابزار برای تقویت  فرهنگ اسلامی و ایرانی  و از طرفی انگیزه اقتصادی شرایط خاص و مطلوبی را جهت حضور علاقه مندان در این عرصه فراهم نموده است که در پله اول علاقه و انگیزه و خلاقیت مستلزم شروع در این کار می باشد ولذا دراین رابطه دوره ای جهت آموزش مقدماتی با همکاری مرکز رشد علم وفناوری بافق تدارک دیدیم تا انشاءالله اهداف مطروحه محقق گردد.همچنین از علاقه مندان و متخصصینی که تمایل به همکاری با این شرکت راداشته باشند پذیرای آنها خواهیم بود .

آدرس شرکت بافق بلوار وحشی بافقی پاساژ حکمت ساختمان مرکز رشد علم وفناوری شرکت پویا نمایی پویآفرین صبح تلفن تماس ۰۳۵۲۴۲۲۴۸۴۸/۰۹۱۳۸۵۶۹۱۶۵

عباس فتوحی