سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵:۲۴ قبل از ظهر

۶ کارگر بهابادی در آتش مینی بوس سوختند

کد خبر: 33499
تعداد بازدیدکننده: 104
تاریخ: ۱۶ دی ۱۳۹۲

خبرگزاری تسنیم: صبح امروز شش کارگر یکی از معادن بهاباد به دلیل نقص فنی بخاری و استفاده از پیک نیک به جای بخاری، در آتش یک دستگاه مینی بوس سوختند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بهاباد، صبح امروز یک دستگاه مینی بوس در حالی‌که کارگران یکی از معادن را جهت شیفت کاری انتقال می‌داد در محل خیابان امام خمینی (ره) بهاباد دچار آتش سوزی شد.

براساس اظهار نظر کارشناسان پلیس به علت نقض فنی بخاری این ماشین، مسافران با توجه به سرمای زیاد در داخل این خودرو از دو عدد پیک نیک برای گرم کردن خود استفاده می‌کردند.

کارگران این معدن برای گرم‌شدن ابتدا پیکنیک اول را روشن کردند اما به دلیل عدم گرمایش کافی، اقدام به روشن کردن پیک نیک دوم کرده بودند که به دلیل بی‌احتیاطی، صندلی خودرو دچار آتش سوزی شد.

از آنجا که افراد حاضر در این خودرو نتوانستند آتش روشن شده را مهار کنند، مینی بوس شعله ور شد و کارگران اقدام به خروج از مینی بوس کردند که موفق نشده و همگی دچار سوختگی شدند.

با گزارشی که از طرف شاهدین حادثه به اورژانس ۱۱۵ ارائه شد، تیم امدادی سریعا به محل اعزام و اقدام به درمان سرپایی ۲ نفر از مصدومان کرد.

به دلیل وخامت حال چهار مسافر دیگر این مینی بوس، آن‌ها سریعا به مرکز بهداشتی درمانی بهاباد منتقل شدند تا اقدامات درمانی بیشتر روی آن‌ها صورت گیرد.

۱۶ نظر

 1. salim می‌گه:

  تیتر خبری شما یعنی اینکه ۶ نفر در آتش سوختند و مردند
  اما متن خبر چیز دیگری میگوید
  خاک بر سرت با این اطلاع رسانی

 2. هاصثیشصیس می‌گه:

  سرویس سه چاهون بوده.

 3. بافقی می‌گه:

  سلام
  خبرتون رو اصلاح کنید..معدن جاه گز بوده نه یکی از معادن بهاباد اونا هم کارگرای یه شرکت بودند نه کارگرای اون معدن@@@@@@@@@@

 4. یزدان می‌گه:

  واقعا تیترتان اشتباه بود سایتتون بی مزه میشه ارزشش میافته بعدش شما که سنگ بافق و به سینه میزنید چرا از معادن بهاباد نام میبرید خودتان میخواهید چاه گز و سه چاهون را به آن ها بدهید واقعا برایتان متاسفم بافق هرچه کم دارد از خود شماستتتتتتت

 5. lin می‌گه:

  مبارک بهابادیها باشه!!!! در تقسیمات معدنی بعد از معدن d19 که دادن به اردکان معدن چاه گز متعلق شد به بهاباد!!!!

 6. بافقی می‌گه:

  فقط معدن چاه گز بافق درست است و بس .

 7. حسين می‌گه:

  اولا تیتر بسیار نامناسب می باشد.
  دوما سرویس متعلق به ایاب و ذهاب کارگران معدن چاه گز بهاباد بوده که به دلیل نشت گاز پیک نیک دچار حریق شده و با عنایت الهی مسافران نجات پیدا کردند که البته مصدومانی هم داشت که چهار نفر از آنها در مرکز بهداشتی درمانی بهاباد درمان شده و چهار نفر دیگر هم به بیمارستان بافق منتقل شدند.
  متأسفیم که برای معدنی آنهم سنگ آهن جان کارگر اینقدر بی ارزش باشد که کارگران عزیز برای گرم کردن خودشان مجبور باشند از پیک نیک استفاده کنند.
  آقای مرشدزاده! آیا انعقاد قرارداد با مینی بوس های دارای سیستم سرمایش و گرمایش مناسب موجب ورشکستگی معدن خواهد شد یا کارگران ارزش این همه خدمات را ندارند؟!!!!

 8. بهاباد125 می‌گه:

  اصل خبر: سرویس کارگران چاهگز بهاباد در ساعت ۶ صبح بدلیل ترکیدن پیک نیک نه بخاطر اتش گرفتن صندلی دچار حریق میشه. پیک نیکه سقق مینی بوس راسوراخ میکنه خودش هم پیدا نمیشه. کل سر نشین هاش هم ۶ نفر بودند. مینی بوس خصوصی بوده و صاحبانش باز داشت شدند. ۴نفرشون سوختند اعزام یزدشون کردند. مینی بوس هم از نوع بنز بوده که این تصویرش نیست . البته بافق فردا خبر را از تسنیم کپی کرده. البته از … بهاباده که معدن سرویس مناسب برای کارکنانش نداشته باشه.

 9. تتال می‌گه:

  قابل توجه ارگانها و سازمانها که بر سرویس کارکنانشون نظارت کنند تا از وقوع حوادث مشابه جلوگیری کنند.

 10. jhg می‌گه:

  تصاویر کامل و واقعی در سایت یزد رسا

 11. بافقی می‌گه:

  اقای حسین و بهابادی
  درسته که متن خبر اشتباه بوده ولی خواهشا خودتون رو نچسبونید نویسنده خبر یه اشتباهی کرد شماها دیگه دنبالش رو نگیرید..اولا معدن چاه گز (بافق) بوده نه یکی از معادن بهاباد دوما مینی بوس شرکت خصوصی بوده نه معدن که مرشدزاده قابل توجه بشه سوما از بافق فردا میخوام که هر متن خبر اشتباهی رو کپی نکنه میرفتید خبر رو از ملکزاده اورژانس بافق میگرفتید اونا که تو بیمارستان بافق بستری شدن.

 12. نظر می‌گه:

  هیچکس نگفت حال این بیچاره ها چطوره بافق و بهاباد اسراییل و غزه نیست هردو عزیز مسلمان و اهل ایرانند.

 13. jhg می‌گه:

  قابل توجه بافقی. هر مدیر عاملی بر کار نیروهای پیمانکاری باید نظارت داشته باشه. چطور رییس کیمیاداران بهاباد همون صبحی که این اتفاق افتاد راننده سرویس را احظار کرد و بهش اخطار داد. اونوقت به مرشد زاده ربطی نداشته باشه در حالیکه معدن مال مردم منطقه است.

 14. بافقی می‌گه:

  آهان الان شدمال مردم منطقه!!!
  البته به نظر من اول اون اژانس باید وضعیت سرویس هاشو کنترل کنه اخه داره پول میگیره دوم اون سرنشین ها گزارش بدن بعد مدیر عامل معدن اونم در آخر بعد از اینکه مسئولان به ترتیب پست شون رسیدگی نکردن @@

 15. بهاباد من می‌گه:

  خبر که مشکل داشت ولی چاه گز مال بهاباده.همین و بس.

 16. حنا می‌گه:

  این مشکل به مسئولین معادن برمیگرده!!!آهای مسئولان یه کم بیشتر به فکر جون کارگران این معادن باشید. اصلا همیشه سرویس های معدن چاه گز مشکل دارند مثل اینکه بودجه ندارند ماشین نو وخوب واسه کارگرها بگذارن!!!!!!