دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۰:۵۱ قبل از ظهر

مشاور فرماندار در امور سرمایه گذاری و زیرساختهای شهرستان منصوب شد

کد خبر: 33579
تعداد بازدیدکننده: 77
تاریخ: ۱۷ دی ۱۳۹۲

فرماندار بافق در حکمی با اشاره به سوابق، تعهد و تجربیات ارزنده “حسن تفکری” را به سمت مشاور فرماندار در امور سرمایه گذاری و زیرساختهای شهرستان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق، “مهدی خاوری” در بخشی از این حکم آورده است: نظر به تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این حکم از تاریخ ۱۰/۱۰/۹۲ به سمت مشاور فرماندار در امور سرمایه گذاری و زیرساختهای شهرستان منصوب می شوید. امید است با توکل به خداوند متعال و استعانت از حضرت ولی عصر (عج) در انجام امور محوله برابر ضوابط و مقررات مربوط نهایت سعی و تلاش خود را در جهت سیاستهای دولت تدبیر و امید مبذول فرمائید.

گفتنی است حسن تفکری در کارنامه کاری خود خدمت در مسئولیت هایی چون شهردار بافق ، مسئول واحد عمران شهرداری و کارشناس مسئول فنی و اجرایی بنیاد مسکن بافق را دارد.

IMG_3309

۲۶ نظر

 1. عامر می‌گه:

  انشاءالله موفق باشند زحمات در دوران شهرداری برای شهر کشید

 2. بافقی می‌گه:

  حسن جون امید واریم بگذارنتون کار کنید.

 3. تقی می‌گه:

  حسن جون تبریک میگم چشم حسودا بترکه ایشاالله…

 4. بومی می‌گه:

  بسیار کار خوبی است ایشان نیروی جوان وفعالی است موفق باشند

 5. بلا می‌گه:

  چرا در شهرستان باید پست و مقام ها بین قشر خاصی تقسیم گردد
  چرا باید از جوانان بافقی در پست ها استفاده نشود
  چرا باید مورد تایید قشر خاصی باشند

 6. غضنفر می‌گه:

  خاوری خودش رفتنی است چطور حکم صادر کرده

 7. محمد می‌گه:

  انتخاب بجا وخوبی است. استفاده از تجربه ایشان مفیدخواهدبود

 8. mahmoud می‌گه:

  امیدواریم دراین پست برای محله هایی که توی چشم نیستند هم کاری انجام دهید .نه مثل زمان شهرداریت که وقتی برای حل مشکل آسفالت کوچه انقلاب ۲۴ و ابگرفتگی کوچه مراجعه میکردیم می گفتی جایی باید کار کرد که توی چشم باشد و کوچه ما دور از چشم مسولین بود و الان هنوز هم مشکل باقیست و انشاالله ادامه خواهد داشت………….

 9. peivand می‌گه:

  خوب چرا کسی که در سمت شهرداری بوده و باید جایگاه پیشنهادی که در دفتر فنی استانداری بود و به درد بافق بیشتر میخورد را رها و به این سمت راضی شده..ا

 10. قانعی می‌گه:

  درمورد کوچه انقلاب ۲۴ متاسفانه علیرغم مراجعات مکرر و پخش اخبار از این کوچه مخابرات ،شهرداری و دیگر ارگانها نسبت به این کوچه بی توجهی و کم لطفی میکنند و فقط موقع رای گیری تمام مسولین از امام جمعه و فرماندار و………..یادشان از آمار بالای رای مردم این منطقه میاید .این بی مهری ها در زمان انتخابات آینده در ذهن ما خواهد بود.

 11. محمود می‌گه:

  این مخابرات که ادعا میکنه در دور افتاده ترین دهات کشور نیز شبکه تلفن ثابت و سیار را وصل کرده خجالت بکشه که در شهر به بهانه نداشتن بودجه تلفن ثابت برای مشترکین کوچه انقلاب ۲۴ نمیکشه.

 12. peivand می‌گه:

  چرا شهردار و شورای سابق از عملکرد خود در قبال بودجه هنگفتی که در اختیار داشت گزارش نداد تا مردم خودشان قضاوت کنند که بودجه کجا رفت و چرا رفت .آیا میدانید چه بودجه عظیمی در اختیار شهردار و شورای سابق بود که بدون کار کارشناسانه حیف و میل شد!!!!!!!!!!یادم از گزارش جناب ملاحیدری از جریان پت و مت آمد وکلی خندیدم که از گریه نیز غم انگیزتر بود …ق

 13. قانعی می‌گه:

  بافق فردا اگر صلاح میدانید نظرات را بگذارید و الکی کسی را حلوا حلوا نکنید که با این کار دهان ملت شیرین نمی شود .واقعیتی تلخ در کوچه ما میگذرد که قابل اغماض نیست.

 14. قانعی می‌گه:

  چقه این حسن طرفدار داره و ما نمیدونستیم .ام این طرفداری باعث نمیشه حرف حق بجایی نرسه

 15. یه همشهری می‌گه:

  قانعی جان یه کم انصاف داشته باش.

 16. یه همشهری می‌گه:

  به نظر من حسن شهردارکم کاری نبود نسبت به جوانی وکم سابقه بودنش خیلی هم کارکرد.

 17. ناشناس می‌گه:

  مطلب شماره ۱۱ خط آخر تلفن ثابت است که اصلاح میشود.تشکر

 18. محمد می‌گه:

  غضنفر جان عزیز آقای خاوری عزیز ماندگار هستند وخیالتان از این بابت راحت باشد همین امثال شماها هستید که نمیخواهید کسی برایتان کار کند

 19. علی می‌گه:

  بعضی ما بافقیها حقمون است که تمام کارشناسان ادارات بافق صبح ازیزد بیاینند و ظهر بروند حالا تاانجا که دراین فضای مجازی می توانید به اسمهای مستعار برای این همشهریتون راست و ردوغ بنویسید بجای ایکنه حمایتش کنید.

 20. قانعی می‌گه:

  اگرمیخواهید صحت یا سقم نوشته هایم رابدانید میتوانید به انتهای این کوچه مراجعه و حرف دل مردم را بشنوید.وخودتان قضاوت کنید.

 21. دلواپس می‌گه:

  در جواب مطلب ۱۹ علی جون:بنظرمن حالاکه به لطف فرماندار غیر بومی!!!! درصد بالایی ازمسولین ادارات بافق از یزد میان چه عیبی داره که مسولین یزد هم بافقی باشند و از بافق به یزد بروند و برگردند.قابل توجه حسن(شهردار سابق).نکنه از خطرات جاده ترسیدی ؟آره خطرناکه حسن!!!!!!!!

 22. اهالی کوچه انقلاب 24 می‌گه:

  حرف دل ما مردم( جمعی از اهالی کوچه انقلاب ۲۴ )همون حرف آقای قانعی مطلب ۱۰ است.مسولین واقعا حقمون داره ضایع میشه.

 23. حق گو می‌گه:

  همتون حرف مفت میزنید.من یکی ازساکنین نزدیک انقلاب ٢۴هستم واونجوری که شمامیگیدمشکل خاصی نیست .داداش کل شهرماهمینه.اگر بادستشون دوکیلوعسل هم توی حلق شمامردم کنن بازم میگیدتلخه و…!حیفم میادازپنج سال عمری که تفکری اومدبرای شماصرف کرد!حالاببینم این شوراوشهردارجدیدچکارمیکنن.حداقل شوراوشهرداران قبل اول انقلاب ٢۴روتوسعه دادن وپل هوایی زدن.دیگه این خبرانیست

 24. عمو می‌گه:

  حق گو جان :شما که از اقوام شهردار سابق هستی باید هم ازش طرفداری کنی.دیروز شهردار جدید نیروهاشو فرستاده تا کوچه را سرو سامان بدن.از طرفی حتی در زمان شهردار سابق آشغال های کوچه های خاکی فرعی را هم جمع آوری نمیکردند و او هیچ عکس العملی نشان نمیداد که هنوز هم این نهضت ادامه داره در ثانی کم کاری نه تنها از طرف شهرداری سابق بوده بلکه مخابرات هم در این محرومیت نقش اساسی داره.مگر یک مسئول طلبکار مردمه که در قبال کارکردن، منت سر مردم بگذاره به قول امام راحل مگر این پست ها ارث باباشونه که با مردمی که خودشان آنها را انتخاب کرده اند با لحنی طلبکارانه صحبت میکنن!!!!!!!!!!

 25. بی ادعا می‌گه:

  بی ادعا:به نظرمن بجای کل کل کردن بهتره تمام مسولین با مردم یکدل بشن و به وضع نابسامان کوچه هایی که دور از مرکز شهرن و به قول مطلب شماره ۸ توی چشم نیستند هم سامان داد که ای کوچه و خیابانها زیبنده شهری نیست که به قول آقای عسکری در چندسال گذشته بیش از ۳۰ میلیارد تومن به شورا و شهرداری کمک شده بود .راستی چرا شورا و شهردار قبلی گزارشی از عملکرد در قبال بودجه هنگفت گزارش نداد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

 26. حسین می‌گه:

  قربون دهنت عمو!مسولین امروزه از بهترین امکانات دولتی استفاده میکنن و خودشونو وارث ملت میدونن .خدا رحمت کنه امام خمینی را که به نماینده های مجلس می فرمود مگر ارث باباتونو تقسیم میکنید.مسولین باید وامدار وممنون مردم باشند و خالصانه و بدون هیچ منتی کار کنن.