دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۲:۱۹ قبل از ظهر

مراسم معارفه مدیر کل دفتر امور سیاسی و انتخابات و سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری

کد خبر: 33611
تعداد بازدیدکننده: 74
تاریخ: ۱۷ دی ۱۳۹۲

مراسم معارفه مدیر کل دفتر امور سیاسی و انتخابات و سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری صبح امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد برگزار شد.

image_81800

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، ” محمد علی طالبی ” روز سه شنبه در این مراسم با اشاره به تجربه، صبوری و بردباری ” سعید عبداللهی ” مدیر کل جدید سیاسی و انتخابات استانداری، اظهار داشت: دغدغه های عبداللهی در حوزه سیاسی بهتر می تواند به ثمر برسد بویژه در خصوص حقوق شهروندی که در دولت تدبیر و امید هم به آن توجه خاصی صورت گرفته است.

وی همچنین از زحمات ” مهدی تقوایی ” مدیر کل پیشین دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری تقدیر کرد.

مدیر کل جدید دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری نیز از آشنایی خود با حوزه سیاسی خبر داد.

عبداللهی کمبود نیروی انسانی را یکی از مشکلات حوزه سیاسی و انتخابات استانداری دانست.

گفتنی است عبداللهی جانباز ۵۵ درصد از کارمندان رسمی استانداری است که در کارنامه کاری خود خدمت در مسئولیت هایی چون معاون اداری مالی استانداری، مشاور استاندار، مدیر کل حوزه استاندار، ،مدیرکل بنیاد جانبازان استان، فرماندار شهرستان صدوق، مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و سرپرست فرمانداری بهاباد را دارد.

همچنین ” رضازارع زاده ” که به عنوان سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی معرفی شده است، قبلا به عنوان معاون مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، بخشدار نیر، بخشدار مرکزی خاتم و دبیر کمیسیون تعزیرات گندم، آرد و نان یزد مشغول به کار بوده است.