شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۸:۲۹ قبل از ظهر

انتصاب چند مشاور جدید استاندار یزد

کد خبر: 33796
تعداد بازدیدکننده: 40
تاریخ: ۲۲ دی ۱۳۹۲

استاندار یزد در حکمی با اشاره به تعهد، سوابق و تجربیات ارزنده، ”دکتر محمد دهستانی” را به سمت مشاور استاندار در امور آموزش و سلامت منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، “سید محمد میرمحمدی” در بخشی از این حکم آورده است: امید است با توکل به خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج)، ضمن بهره گیری از حداکثر توان و پتانسیل های موجود استان با هماهنگی دستگاه های ذیربط و اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران موفق و موید به تاییدات الهی باشید.

…………………………………….

استاندار یزد در حکمی با اشاره به تعهد، سوابق و تجربیات ارزنده، ”محمد رضا علمدار یزدی” را به سمت مشاور استاندار در امور ورزش و جوانان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، “سید محمد میرمحمدی” در بخشی از این حکم آورده است: امید است با توکل به خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج)، ضمن بهره گیری از حداکثر توان و پتانسیل های موجود استان به ویژه جوانان ارزشمند و شایسته  با هماهنگی دستگاه های ذیربط در ساماندهی امور جوانان و گسترش ورزش و اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران موفق و موید به تاییدات الهی باشید.

…………………………………..

استاندار یزد در حکمی با اشاره به تعهد، سوابق و تجربیات ارزنده، ”علی افخمی” را به سمت مشاور استاندار در امور صنعتی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، “سید محمد میرمحمدی” در بخشی از این حکم آورده است: امید است با توکل به خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج)، ضمن بهره گیری از حداکثر توان و پتانسیل های موجود استان با هماهنگی دستگاه های ذیربط و استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی، در گسترش سرمایه  گذاری و توسعه صنعتی استان و اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران موفق و موید به تاییدات الهی باشید.

۴ نظر

 1. بهلول می‌گه:

  از ۳ انتصاب، ۲ انتصاب اردکانی هستند
  یعنی ۶۷% سهام مدیریت استان متعلق به شهر اردکان.
  آفرین بر دولت تدبیر و امید
  آفرین

 2. بزرگ مهر می‌گه:

  علمدار یزدیه
  دهستانی هم فکر کنم پدرش مشهدیه
  فقط افخمی حتما عقداییه
  با هم متحد هستند و همدیگر را تقویت می کنند و پیشرفت می کنند
  نوش جونشون
  ما بافقیها همیشه بزنیم تو سر و گوش هم
  فرماندار خودمون هم غریبه است

 3. علی می‌گه:

  ازاین به بعد بنویسیم استان یزد ولی بخوانیم استان اردکان

 4. مطلع می‌گه:

  علمدار یزدیه
  دهستانی مشهدیه
  افخمی هراتیه (شهرستان خاتم)
  لطفا دقت فرمایید