جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۵:۵۰ قبل از ظهر

درخواست مردم و خانواده معظم شهداء یزدی از رهبری برای دیدار در روز دهم فروردین ماه سالروز قیام مردم یزد

کد خبر: 33885
تعداد بازدیدکننده: 129
تاریخ: ۲۳ دی ۱۳۹۲

image_81981

یزدفردا :جمعی از مردم و خانواده معظم شهداء یزدی  با امضاء طوماری خطاب به حضرت آیت الله خامنه ای  رهبر معظم انقلاب  خواستار   دیدار در روز دهم فروردین ماه  سالروز قیام مردم یزد  با ایشان و تجدید بیعت با ولی فقیه زمان خود شدند .

متن کامل طومار مردم یزد خطاب به رهبر معظم انقلاب که نسخه ای از آن در اختیار یزدفردا قرار گرفته است به شرح زیر است :

 

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

 

حضور رهبر عزیز و فرزانه انقلاب ، پرچمدار مبارزه حقیقت مطلق در برابر ظلم شیاطین در عصر حاضر

حضرت آیت الله العظمی امام سید علی خامنه ای

 

آقا و مولای ما

مردم غیور یزد که معظم له آنان را موصوف به ایمان و تقوی دانسته و اهای آنرا روحیه ی پر طپش و انقلابی ملقب فرموده اید در ادامه قیام های خونین مردم قم و تبریز علم مبارزه بر یزید زمان را به رهبری معمار بزرگ انقلاب خمینی کبیر برافراشته و با همراهی سومین شهید محراب حضرت آیت الله صدوقی سرود پیروزی خون بر شمشیر را در دهم فروردین سال ۱۳۵۷ سرودند.

این افتخار تا ابد برای مردم یزد ماندگار شد که حیات دارالعباده با شهادت گره خورده است و آزادگی آنها با فریاد انی لا اری الموت الا السعاده و الحیاه مع الضالمین الا برماً  در دل تاریخ طنین انداز شد و از آن زمان شهر و دیارشان به عطر همراهی سالار شهیدان معطر گشت.

در نگاهداشت این قیام بزرگ مردم غیور و انقلابی یزد هشت سال دفاع دلیرانه را با تقدیم سرداران و چهار هزار شهید گلگون کفن ادامه داده اند و از دوست به یادگار دردی دارند که شیرینی و حلاوتش را به هیچ بهانه نخواهند بخشید.

مردمان کویر با تلاش ذاتی خود ، برای آبادانی این خاک تلاش کرده اند و امروز پس از سالها از شما تقاضا دارند که یاد و خاطره دلاوری ها و رشادت های قیام دهم فروردین را با تشرف به محضر شما زنده نگه دارند، تا تجدید میثاقی باشد با آمان های ولایت .

این مردم امید دارند با ارشاد و دعای خیر شما سرانجامشان پیوستن به قیام جهانی مولا و مقتدایمان حضرت مهدی ارواحنا فداه باشد.

جمعی از خانواده های شهدا و مردم شهیدپرور استان یزد