سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۰۹:۵۸ قبل از ظهر

تاکید فرماندار تفت بر تسریع در انجام عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده روستای نصرآباد، علی آباد و مزرعه ملا

کد خبر: 33924
تعداد بازدیدکننده: 70
تاریخ: ۲۴ دی ۱۳۹۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، “ابوالقاسم دهقان” با اشاره به این که در سال جاری مردم ۸ روستای دهستان نصرآباد و ۵ روستای دهستان علی آباد در شهرستان تفت از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند اظهار داشت: عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به باقیمانده روستای نصرآباد، علی آباد، مزرعه ملا و صنایع در طول مسیر نیز آغاز شده است.

وی ادامه داد: این پروژه شامل ۶۰ کیلومتر شبکه پلی اتیلن، ۳ هزار و ۷۰۰ متر خط فلزی، نصب ۲ ایستگاه تقلیل فشار(TBS) ، یک ایستگاه حفاظت از زنگ (CPS) و نصب ۵۰۰ علمک می باشد.

فرماندار تفت اعتبار برآورد شده برای انجام این پروژه را حدود ۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: انتظار می رود با برنامه ریزی های صورت گرفته شاهد بهره مندی سایر مردم شریف عزیز این نواحی از نعمت گاز باشیم.

فرماندار تفت با اشاره به ضرورت تامین زیرساخت های لازم برای افزایش رفاه مردم، بر توجه ویژه به مناطق روستایی در این رابطه تاکید کرد و گفت: توجه به توسعه و رشد مناطق روستایی، زمینه ساز رشد و پیشرفت متوازن و همه جانبه کشور است و این موضوع باید در اولویت کارها قرار گیرد.

وی در پایان از خدمات و تلاش های مسئولان اداره گاز شهرستان در تامین گاز موردنیاز مردم در ماههای سرد زمستان امسال قدردانی کرد.

۳ نظر

 1. شهاب می‌گه:

  قابل توجه مسئولین بافق
  تشکر تشکر تشکر

 2. گاززززززززززز می‌گه:

  بابا ما گاززززززززززززززز نمی خوایم کیو باید ببینیم!!!!

 3. ناشناس می‌گه:

  به فرماندارتفت بگوییدگازرسانی به روستای بافق رانیزپیگیری کنندآخه ماهم انسانیم