سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷:۰۸ قبل از ظهر

عمده معابر بافق فاقد نهر برای هدایت آب های سطحی بارندگی است

کد خبر: 34071
تعداد بازدیدکننده: 126
تاریخ: ۳۰ دی ۱۳۹۲

شهرداربافق با بیان این مطلب که عمده معابر بافق فاقد نهر مناسب برای هدایت آب های سطحی بارندگی است، گفت:بدنبال راه کارهایی برای مهار آب های سطحی بارندگی ها هستیم.
139210031603423741796673
رحمت الله عفتی،، در حاشیه بازدید از یک باب مغازه تخریب شده در خیابان شیخ محمد تقی بافقی، اظهارکرد: شهر بافق به دلیل مسطح بودن و نداشتن شیب مناسب و اجرا نشدن مسیرهای خوبی برای خروج آب های سطحی، در هنگام بارندگی با مشکل روبرو می شود.
شهرداربافق ادامه داد: عمده مسیرها و معابر شهر فاقد نهر و جوب مناسب برای هدایت آب هست و زمانیکه بارندگی از یک سطحی بیشتر شد به داخل املاک نفوذ می کند.
رحمتی افزود: بدنبال راه کارهایی برای خروج آب های سطحی شهر از جمله احداث نهر و بررسی امکان هدایت به فاضلاب شهری در آینده برای رفع مشکل هستیم.
شهرداربافق، با بیان این مطلب که بخشی از خسارت های که هنگام بارندگی ها ایجاد می گردد در اثر گود برداری های غیر اصولی و مهار نشده است، عنوان کرد: برخی شهروندان در هنگام گودبرداری به مسیرهای عبوری آب توجه نکرده و در نتیجه تجمع آب داخل این گودها خسارت هایی را به ساختمان های اطراف وارد می نماید.
بارندگی های شب و روز گذشته  بافق باعث آبگرفتگی معابر و نفوذ بداخل طبقه زیرین برخی ساختمان ها و ایجاد خسارت هایی از جمله تخریب کامل یک باب مغازه و خسارت های به واحدهای همجوار در خیابان شیخ محمدتقی بافق گردید.

۸ نظر

 1. salim می‌گه:

  سلام بر آقای عفتی
  لطفا پروژه های دهان پرکن را رهاکنید
  بروید سراغ اصول فراموش شده شهری
  مثل همین جوی خیابان ها و شیب بندی و هدایت آبهای سطحی
  البته اگر برایتان حرف در نیارند

 2. سعید می‌گه:

  از توجه شما شهردار گرامی به این موضوع تشکر میکنم با توجه به اتفاقات پیش آمده تشکیل کارگروهی خاص برای بررسی این مشکل لازم به نطر میرسد تا ضمن جلوگیری از این مشکلات رضایتمندی مردم را نیز جلب کند و آسایش و آرامش در هنگام بارندگی را برای شهروندان به ارمغان بیاورد.با سپاس فراوان و آرزوی موفقیت

 3. دلسوز می‌گه:

  آقای شهردار همه مشکل را میدانند یه فکری بکن جانم

 4. سجاد می‌گه:

  ایول شهردار

 5. بافقي می‌گه:

  شهردار محترم از زحمات شما قدردانی می کنیم انشاءالله به پشتکار و عقبه فکری که دارید بتوانیم شهری آباد ،منظم ، شاد ، بااخلاق داشته باشیم.

 6. دوست شما می‌گه:

  شهردار عزیز با توجه به اینکه احداث خیابان در شهرستان به عنوان اولویت ها مطرح بوده اما به فضا سازی و طراحی نمای ساختمانها (مغازه ها)و ایجاد تقارن و رعایت اصول معماری بخصوص معماری اسلامی توجه نشده است چرا که با هزینه میلیاردی خیابانی احداث می شود اما زیبایی حاصل نمی گردد. به نظر می رسد مردم و مسافران از شهر جذاب و توریستی خوششان می اید تا شهر بزرگ و نامتعارف .با تشکر از حوصله و زحمات شما

 7. شوخ طبع می‌گه:

  جناب شهردار ایول
  حالا بگید ببینیم خودتون تنهایی فکر کردین به این نتیجه رسیدین یا با مدیران شهرداری جلسه گذاشتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 8. شهروند می‌گه:

  جناب شهردار سلام و خسته نباشید.
  در مورد ایسگاه خط واحد بعد از سپاه پاسداران(نرسیده به آهنشهر)به شما پیام دادم خیلی ممنون میشم زودتر جایگزین کردن ایستگاه جدید انجام شود.
  در ضمن جناب شهردار
  حالا دیگه نمیخواین فکری به حال اون تکه از خیابان وحشی بافقی(از امامزاده تا بانک تجارت) بکنید.هرچه بگذره قرار نیست قیمت مغازه ها و زمینهای این تکه ارزانتر بشود.
  صرفا جهت اطلاع)) خیلی از مغازه ها را از ما بهتران خریده اند و قیمت خون پدر جدشان قرار است حساب کنند.