یکشنبه ۶ام فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۲۵:۲۲ بعد از ظهر

مدیران سابق استانداری یزد این روزها چه می کنند؟

کد خبر: 34313
تعداد بازدیدکننده: 468
تاریخ: ۰۵ بهمن ۱۳۹۲

با برگزاری انتخابات و تغییر دولت ، استاندار و برخی معاونینش نیز تغییر کردند. به گزارش یزدی نیوز جالب است بدانید در این سه ماه نخست تغییر؛ مدیران دوره احمدی نژاد در یزد به چه کاری مشغول هستند.

mahmoud_ahmadinejadgov

فلاح زاده، معاون قرارگاهی برای سازندگی

فلاح زاده استاندار سابق یزد این روزها در حال تکمیل دوره درمان خود است. طبق شنیده ها وی به دلیل جراحت های بازمانده از هشت سال دفاع مقدس و شدیدتر شدن آن مشغول درمان است. هرچند برخی از دوستان وی می گویند دردهای ناشی از جنگ در بدن وی شدیدتر شده است. بستری در بیمارستان و مرخصی از سایر امور محوله در دستور کار فعلی استاندار شش سال استان یزد است.

فلاح زاده همچنین به دلیل اشتغال در سپاه پاسداران هنوز برخی عناوین خود را دارد. همچنین چندی پیش حکم معاونت در یک قرارگاه سازندگی برای صادر شده است ولی به دلیل دوره درمان هنوز وی فعالیت خود را آغاز نکرده است.این قرارگاه زیرمجموعه سپاه پاسداران است.

یزدی نیوز برای وی آرزوی بهبودی و ادامه فعالیت مجدد در عرصه های مختلف را دارد.

معاون سیاسی؛ بازنشسته و مقاله نویس

سرهنگ دشتی که از پست های مختلفی در سپاه پاسداران داشت تا سرانجام شاهین اقبال در دولت احمدی نژاد او را بر صندلی معاونت سیاسی امنیتی نشاند. وی قبل از برگزاری مراسم تودیع و معارفه استاندار جدید یزد درخواست بازنشستگی اش را فرستاد و تا مدتی نیز به عنوان سرپرست در این معاونت مشغول به خدمت بود.

وی این روزها به عنوان یک پاسدار بازنشسته در حوزه استخدامی شناخته می شود ولی فعالیت های فرهنگی و مشاوره ای وی همچنان پابرجاست. او در اوقات فراغت خود نیز برای سایت های اصولگرای یزدی نیز مقاله می نویسد.

معاون عمرانی، همچنان مدیر

حیدر نوروزی که با آمدن فلاح زاده به عنوان استانداردر دولت احمدی نژاد به سمت معاون عمرانی وی فعالیت می کرد به استان البرز رفته است. وی حکم خود را به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی این استان دریافت کرده است.

مدیرکل روابط عمومی، سردبیر سایت منتقد

سید عبدالمجید قائم محمدی که در دوره فلاح زاده مسئولیت روابط عمومی استانداری را داشت این روزها علی رغم بازنشستگی در بخش خصوصی فعالیت دارد. وی اگرچه تا چند ما پیش موافق و حامی دولت وقت بود و مسئولیت هدایت افکار عمومی را بر عهده داشت این روزها  البته در جبهه مخالف دولت قرار دارد و سردبیری و مسئولیت غیر رسمی یک سایت منتقد دولت در استان را بر عهده گرفته و در کنار آن فعالیت های فرهنگی دیگری نیز می کند.

مدیرکل حوزه استاندار ؛ در حال ساماندهی

مهران اژدرپور که با تغییر فامیلی به فاطمی از جوانان پر حاشیه دولت احمدی نژاد در یزد بود بعد از تغییر دولت در صدد تصاحب جایگاه دبیری ستاد مبارزه با مواد مخدر استان بود که با مخالفت مسئولان تهرانی مواجه شد. وی این روزها در سنگر نقد دولت به روش های مختلف فعال است. هرچند در برخی تشکل ها و هیات های مذهبی در حال سازماندهی امور است.

وی همچنین در هیئت مدیره شبکه فعالان ازدواج صاحب سمت شده است. گفته می شود برخی مطالب انتقادی از استاندار و همکارانش در سایت های منتقد دولت روحانی توسط وی ساماندهی می شود. هرچند کسی این خبر را تایید نکرده است.

مدیرکل سیاسی؛ بازگشت به شغل قبلی

تقوایی که به عنوان یک کارشناس در آموزش و پرورش فعالیت داشت با تغییر دولت به سمت مدیرکل سیاسی استانداری انتخاب شده بود. انتخابی که حاشیه های زیادی برای استاندار وقت به همراه داشت. وی قبل از اعلام نام میرمحمدی به عنوان استاندار در دولت روحانی درخواست انتقال به اموزش و پرورش را داد وگفته می شود این روزها در این سازمان  مشغول فعالیت است.

۱۰ نظر

 1. سید امین رضوی می‌گه:

  هر امدنی را رفتنی است و هر نصبی را عزلی، خوشا به حال آنانکه در اطاعت خالق و در خدمت مخلوقند (امام علی علیه السلام) قابل توجه مدیران امروز، و یا کسانی که به هر دری می زنند تا مدیر شوند، بدانند امدنشان را رفتنی است. بکوشند بعد از رفتن ، احترام خود را حفظ کنند که احترام امروز مردم به انها و دولا راست شدنشان و تعریف و تمجیدشان، تنها به خاطر امضایشان است نه شخصیتشان…. بیشتر بیندیشند، توخالی بودن ارادتهای دوروبر خود را بهتر می بینند. باشد تا دلی نشکنند و سبویی را، که اب آوردن برای تشنگان و سیراب کردن انها و دست ناتوانی را گرفتن، برای همیشه، احترام می آورد حتی اگر امروز مورد نظر نباشید… بادمجان را از غذای خود دور کنید، تا دور قاب چینها انرا دور قابتان نچینند. (تغاری بشکند، ماستی بریزد، جهان گردد به کام کاسه لیسان…..)

 2. اردلان می‌گه:

  متاسفم از جواد عسکری از انتخاب آقائی و تفکری برای باشگاه آهن

 3. رضا می‌گه:

  اقای حسن تشکری ریس شورا باید این مطلب را بخواند ….

 4. ميرسليماني بافقي می‌گه:

  امید که در آن دنیا سربلند باشیم و جوابی به کارکردمان با خلق خدا.دنیا دار مکافات و آخرت دار مجازات است.

 5. همشهری می‌گه:

  باسلام امیدوارم آقای فلاح زاده هرچه زودتربهترشوندوسلامتی ایشان برگردد.ولی خداجای حق نشسته یادم نمی روداردیبهشت سال۹۰راکه به دستورایشان چه برسرمردم بافق آوردند.

 6. ششش می‌گه:

  من که بعد از خریدن کپسول گاز و نصب آن دعاگوی آقای فلاح زاده ام

 7. رضایی می‌گه:

  وافوض امری الی الله.ان الله بصیرابلعباد
  شمارابه خداوامیگذاریم

 8. علی می‌گه:

  اتفاقا آقایی و تفکری خیلی بهتراز ماشاالله تفکری هستند که پول های شرکت را حیف ومیل کرد.

 9. عمار می‌گه:

  مامردمان بافق وبهاباد که دعاگوی اقای فلاح زاده بخاطر ضایع کردن حقوقمان هستیم بنرخشک بافق گمرک ،آب چادرملوگازبافق وبهاباد آب زاینده رود
  دوران بقاچون بادصبابگذشت تلخی وشیرینی وزشت وزیبابگذشت
  پنداشت ستمگرکه جفابرماکرد برگردن اوبماندوبرمابگذشت
  ((خیام))

 10. ناشناس می‌گه:

  مردم واهالی محترم بافق بهتراست گناه خویش را به گردن دیگران نیندازند .خود کرده را تدبیر نیست .اگر فلاح زاده به داد بافق نرسیده بود که الان واویلاااااااااا ………….