دوشنبه ۵ام تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۸:۵۲ قبل از ظهر

علی اصغر رنجبر به عنوان رئیس آموزش و پرورش بافق منصوب شد

کد خبر: 34373
تعداد بازدیدکننده: 127
تاریخ: ۰۷ بهمن ۱۳۹۲

خبرهای رسیده به« بافق فردا» از انتصاب علی اصغر رنجبر به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق حکایت دارد و به زودی آیین تودیع و معارفه مدیر قدیم و جدید این اداره در بافق برگزار خواهد شد.

علی اصغر رنجبر پیش از این معاون فرماندار بافق بود.

۲۴ نظر

 1. آشنا می‌گه:

  !!!!!!!!!!!!!!
  مگه آن بزرگوار اندرون فرمانداری به خدمت خلق مشغول نبوده اند ؟
  !!!!!!!!!!!!!!

 2. حمید می‌گه:

  بهترین انتخاب است.با تشکر از اقدام ستاد روحانی بافق

 3. محمدرضا می‌گه:

  با سلام : افردی که خدمتگذارخوب ولایق برای مردم باشند خداوندهمیشه همراهشان هست حالاچه درپست معاونت محترم فرمانداری باشدیامدیریت محترم آموزش وپرورش هرجاباشندموفق وموید.انشاءال…باهمان اخلاق ورفتاری که درفرمانداری داشتندوموجب دلگرمی مردم منطقه بودنددرمحل خدمتی جدیدنیزباهمان خلق وخوی عالی موجب پیشرفت آموزش وپرورش منطقه باشند.

  شورای اسلامی روستای صادق آباد

 4. رستم می‌گه:

  مبارک باشد انتخاب شایسته ای است موفق باشد……………

 5. منصف می‌گه:

  از جناب عسگری مسول ستادروحانی دربافق کمال تشکرراداریم بااین انتصاب هوشمندانه نشان دادند که ستاد تدبیروامیدند ممنون

 6. اعتدال می‌گه:

  با سلام چیزی از شایستگی های آقای رنجبر کم نشده است به نظر اینجانب پست مدیریت آموزش و پرورش حساسیت بیشتری دارد تا معاونت فرمانداری با آرزوی موفقیت روز افزون برای ایشان اما نکته قابل توجه برای همشهریان بافق با قحط الرجال مواجه شده که آقای عسکری به اصطلاح مسول ستاد روحانی در عزل ونصب ها اظهار نظر می فرمایند آقای منصف این بازیها دیگر قدیمی شده خجالت بکشید

 7. علی کارگران می‌گه:

  از حمایتهای بی دریغ امام جمعه معزز، اعضای شورای شهر، فرماندار،مدیر عامل شرکت سنگ آهن، اعضای ستاد دولت تدبیر و امید به خاطر حسن نیت به دور از تعصبات سیاسی در انتخاب علی اصغر رنجبرکمال تشکر را داریم. امید است با همین روند بافق را به دوران درخشان خود برسانیم.

 8. محمد فتاحی بافقی می‌گه:

  با این انتخاب معلوم شد که دولت تدبیر و امید واقعاً دولتی معتدل است و کاری به خط و خطوط سیاسی ندارد و افراد لایق را سر پستهای مناسب خود می گذارد.

 9. حسین رنجبر می‌گه:

  آقایانی که زمانی از در دولت عدالت محور ادعا داشتند از دولت تدبیر و امید یاد بگیرند.

 10. بافقی می‌گه:

  بنده حضور فرهنگی فرهیخته حاج اصغر رنجبر را درپست مدیریت آموزش وپرورش تبریک گفته وباید به رییس جمهور ومردمیمان تبریک بگویم که ازتمام انسانهای معتدل استفاده میکنند

 11. سایه می‌گه:

  البته که قحط الرجال است. ما که هرچه گشتیم ادمهای قوی و با تفکر بالا ندیدیم.. اگر داشتیم برای همه اداره ها رییس از مرکز نمیفرستادن… دلیلش هم همین ادمهایی هستن که مانند شما فکر میکنند… هیچ کس خوب نیست به نظرشان. بازم خوبه یه جوون پیدا شد و جرات کرد ستاد روحانی رو علم کنه… وگرنه میترسم شهر بافق ستاد روحانی کلا نمیداشت…

 12. بافقی می‌گه:

  سیاست ساختار داره..همینجوری یه نفرو مسول ستاد نمیکنن… حتما نفود داشته یا به قول قدیمیا خودی نشون داده بوده.. اگر روحانی شکست خورده بود و رای نیاورده بود الان مسولای ستادش داشتن عواقبه حمایتشون رو میدادن..

 13. مجید می‌گه:

  واقعا انتخاب بجا وشایسته ای است.

 14. hasan می‌گه:

  با سلام
  آقای عسکری ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
  درست دیدم”آقای عسکری”؟؟؟؟!!!!!؟؟؟؟
  مگه مسئولین بافق پوشاک هستن که آقای عسکری انتخاب میکنن ؟؟؟؟!!!!؟؟
  واقعاً بافق قحط الرجال شده ، آقای اعتدال باید به حال بافق گریه کنیم …………….

 15. فرهنگی می‌گه:

  با سلام و عرض تبریک خدمت آقای رنجبر
  خوشحالیم از اینکه فردی سکان مدیریت آموزش و پرورش بافق را دست می گیرد که در زمان حضورش به عنوان معاون آموزشی نشان داد انسانی منطقی ، خوش برخورد ، اهل دریافت نظر و با انگیزه ی کاری است و هرگز به فکر خرد کردن شخصیت همکار فرهنگی خود نیست و دعا می کنیم خداوند منان به ایشان کمک کنند تا بتوانند تمام مشکلات ایجاد شده در این چند سال را بر طرف کنند و گامی مثبت در جهت ایجاد انگیزه بیشتر در بین مدیران ، معاونین ، مشاوران ، دبیران و پیشبرد دانش آموزان شهرمان بافق بردارند . به امید آن روز .

 16. سلیم خان می‌گه:

  آقایون اصلاح طلب باید بیشتر فعال و همدل باشین. اینجور که پیش میره فرماندار و بقیه مسئولین هم از بین اصولگراها انتخاب میشن.
  ما اگر می خواستیم اینها بیان رای به آقای روحانی نمیدادیم.
  معلومه که فعالیت اصولگراها بیشتر از معتدلین و اصلاحطلبانه.

 17. کیارش می‌گه:

  حسین جان رنجبر سلام من متعجبم که این حرفو میزنی شما موافق هستی یا مخالف چرا دو پهلو حرف میزنی؟

 18. محمد حسین می‌گه:

  خاک بر سر شهرمان کند که آقای عسکری بخواهند برای شهر تعیین وتکلیف کنند حالا ببینید چی خواهد شد قدر یک فرد که واقعا داشت زحمت میکشید ندانستیم از دستش دادیم حالا صبر کنید معاونهایی که معرفی شدند چیکار میکنند اگر آنها مدیریت داشتند در سازمان خود مدیریت میکردندد

 19. حسینی شیطوری می‌گه:

  جناب آقای مهندس حاج علی اصغر رنجبر انتصاب بجا وشایسته جنابعالی را تبریک عرض نموده انشاء الله که در تمام مراحل زندگی موفق وموید باشید.

 20. رضادهقانزاده بافقی(رخصت) می‌گه:

  با سلام
  ضمن تشکراززحمات برادربزرگوارجناب آقای خواجه ایی انتصاب بجا و شایسته جناب آقای رنجبرراخدمت ایشان و جامعه فرهنگی بافق تبریک عرض مینمایم.امید آنکه با همدلی و وفاق موجوددر آموزش و پرورش ودرسایه مدیریت مدبرانه ایشان روزبه روز شاهد تعالی و پیشرفت مقوله علم و ادب در شهرمان باشیم. باامید آنروز
  تابعد…رخصت

 21. ناشناس می‌گه:

  من یه سوال دارم چندنفرازمردم بافق به خاطرآقای عسکری به آقای روحانی رای دادند

 22. بافقی می‌گه:

  ای بابا این آقای عسکری که پوشاک دارندفقط یه ستادانتخاباتی زده وگرنه انتخاب هرمسئولی برعهده مقامات بالادستی می باشد.

 23. ع.الف.حسین اباد می‌گه:

  با سلام.انتصاب بجا و شایسته جناب آقای رنجبر را تبریک میگویم.

کانال بافق فردا در تلگرام
تبلیغات

dc5307bb-8ab7-46df-b3e5-6ff8517991e7


پربیننده ترین ها
تبلیغات
هوادار باشگاه سنگ آهن بافق