سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴:۱۳ قبل از ظهر

آمار و میزان آرای دو کاندیدای دور دوم مجلس نهم حوزه مهریز اعلام شد

کد خبر: 3449
تعداد بازدیدکننده: 218
تاریخ: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱

رییس هیات اجرایی حوزه انتخابیه مهریز ، آمار و میزان دقیق آرای دو کاندیدای حوزه انتخابیه مهریز در دوم دوم مجلس نهم در سطح پنج شهرستان تحت پوشش را اعلام کرد .

‘ مهدی کیانی مقدم ‘ افزود: در دور دوم انتخابات مجلس نهم در حوزه مهریز در مجموع ۸۸ هزار و ۲۹۴ رای در قالب ۱۸۲ شعبه ثبت نام به صندوق ها ریخته شد .

وی اضافه کرد: از این میزان حجت الاسلام ‘ دخیل عباس زارع زاده مهریزی ‘ ۴۴ هزار و ۲۷۱ رای را به خود اختصاص داد.

این مسئول تصریح کرد: دیگر کاندیدای دور دوم این حوزه انتخابیه ‘ کاظم فرهمند ‘ هم ۴۳ هزار و ۳۴۸ رای را کسب نمود .

کیانی مقدم در مورد تفکیک آرای هر شهرستان این حوزه انتخابیه هم توضیح داد: در شهرستان مهریز از مجموع ۲۸ هزار و ۶۹۱ رای ماخوذه ، حجت الاسلام زارع زاده موفق به کسب ۲۷ هزار و ۳۳۷ رای و ‘ کاظم فرهمند ‘ هم یک هزار و ۲۵۰ رای را بدست آورد .

این مسئول خاطر نشان کرد: در شهرستان ابرکوه از مجموع ۲۳ هزار و ۷۰۷ رای ماخوذه ‘ کاظم فرهمند ‘ ۲۲ هزار و ۸۹۵ رای و زارع زاده هم ۶۸۵ رای را کسب نمود .

رییس هیات اجرایی حوزه انتخابیه مهریز اظهار داشت: در شهرستان بافق از مجموع ۱۳ هزار و ۸۸۱ رای ، ‘ کاظم فرهمند ‘ هفت هزار و ۴۷۶ رای و ‘ زارع زاده ‘ هم ‘ شش هزار و ۱۵۰ رای را کسب کرد .

وی گفت: در شهرستان بهاباد از مجموع شش هزار و ۲۹۶ رای ، زارع زاده سه هزار و ۷۱۶ و فرهمند هم دو هزار و ۴۹۷ رای را بدست آورد .

رییس هیات اجرایی حوزه انتخابیه مهریز افزود: در شهرستان خاتم از مجموع ۱۵ هزار و

۷۱۹ رای ماخوذه ، کاظم فرهمند با ۹ هزار و ۲۳۰ رای و زارعزاده هم شش هزار و ۳۸۳ رای را کسب کردند .

۲ نظر

  1. امیر می‌گه:

    به نظر من سوای اینکه چه کسی در انتخابات رای آورده ،پیروز واقعی این انتخابات مردم هستند که باحضور پر رنگ خود برگ زرین دیگری بر جای گذاشتن .آقای زارعزاده خواهشمندم بحث دو حوزه شدن این شهرستانها را دنبال کنید تا عدالت در مورد همه شهرستانها رعایت شود .

    • آسمان می‌گه:

      فکر نکنم جناب اقای زارعزاده تا دو سه سال وقتی برای این کارها داشته باشند اگه بخوان وقت برای مردم بذارن پس اسپانسورهای مالی و معنویشون چی می شن