دوشنبه ۳ام آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۱۳:۰۷ بعد از ظهر

شهرستان خاتم میزبان نماینده منتخب حوزه انتخابیه مهریز

کد خبر: 3483
تعداد بازدیدکننده: 62
تاریخ: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱

یزدفردا :اعظم زارع زاده خبرنگاریزدفردا :جشن بزرگ سپاس و حضور به شکرانه پیروزی در انتخابات با حضور نماینده منتخب حوزه انتخابیه مهریز، خاتم، بافق، بهاباد و ابرکوه و رئیس ستاد انتخاباتی وی در شهرستان خاتم برگزار می شود.
محمود زارع بیدکی در گفتگو با خبرنگار یزد فردا در مهریز گفت: در ادامه سلسله جشن های اتحاد و همدلی در سطح حوزه انتخابیه به شکرانه پیروزی در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نماینده منتخب مردم، رئیس ستاد انتخاباتی وی و جمعی از اهالی مهریز با حضور در شهرستان خاتم از نزدیک حضور گسترده و فعال مردم ولایتمدار شهرستان خاتم در انتخابات را ارج نهاده و از آنان تجلیل می کنند.
وی افزود: نماینده منتخب مردم در این سفر که در عصر روز سه شنبه هفته جاری برگزار می شود در شهرهای مروست، هرات و بخش چاهک حضور می یابد و با حضور در مساجد و حسینیه این شهرها ضمن دیدار با مردم از حضور فعال مردم به ویژه اعضای ستادهای انتخاباتی تقدیر می کند.

۴ نظر

 1. دوست says:

  سلام سنگینی بار مسئولیت ملت برروی شانه یک نماینده شادی ندارد

 2. دوست دوست says:

  دوست عزیز در قرآن کریم آمده است : اگر تقوی پیشه کنید خداوند به شما قوه تشخیص خوب از بد می بخشد و از جایی که گمان نمی برید روزی می دهد. بنده مطمئنم دخیل عباس بار مسئولیت ملت را با عشق به سر منزل میرساند فقط صبر ! صبر! صبر . قضاوت زود رس نکنید وراهکار بدهید

  • دوست واقعی says:

   سلام راهکار فقط حضور در میان مردم وگوش دادن به درد دل آنها و پیگیری کارهای دردست اقدام شروع و وعدهای داده شده می باشد

 3. حسن says:

  شنیدن کی بود مانند دیدن ، ما که هشت سال نمایندگی آقای محصل را دیدیم اون آقا از همان قماش است

نظرتان را بنویسید