چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۸:۵۰ بعد از ظهر

دکتر طالبی مسؤل پی گیری و نظارت بر اجرای مطلوب سیاستهای دولت در امر حفظ و حراست از حقوق مردم و بیت المال شد

کد خبر: 34921
تعداد بازدیدکننده: 87
تاریخ: ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

استاندار یزد طی حکمی ” محمدعلی طالبی” را به عنوان مسئول پیگیری و نظارت بر اجرای مطلوب سیاست های دولت در امر حفظ و حراست از حقوق مردم و بیت المال، مبارزه با تبانی و رفع زمینه های سو استفاده و کسب درآمدهای غیرقانونی معرفی کرد.

IMG_1605

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، ” سیدمحمد میرمحمدی” در بخشی از این حکم آورده است : پیرو دستور ریاست محترم جمهوری و بخشنامه معاون اول محترم رییس جمهور مبنی بر اهمیت حفظ و حراست از حقوق مردم و بیت المال و مبارزه با هرگونه تبانی و استفاده از امتیازات خاص و رفع زمینه های سو استفاده و کسب در آمدهای غیرقانونی، به موجب این ابلاغ مسئولیت پیگیری و نظارت بر اجرای مطلوب سیاست های دولت در این بخش به ویژه موارد تاکیدی در مستندات فوق الذکر به جنابعالی محول می گردد.
استاندار یزد ابراز امیدواری نموده است تا با هماهنگی کلیه ادارات و سازمانها به ویژه دستگاههای بازرسی و نظارتی، موارد ذکر شده به طور مستمر مورد پیگیری واقع و پس از بررسی های لازم، نتایج به مبادی ذیربط منعکس گردد.

۱ نظر

  1. جواد می‌گه:

    عرض تبریک داریم خدمت جناب آقای دکتر طالبی لطفا جلوی رانت خواریها وتبانی های …. را بگیرید که تبعیض وباندبازی ومحله گرایی در حد اعلاست.